×

Mężczyzna rozciął brzuch ciężarnej żonie. Chciał sprawdzić, kogo mu urodzi

Ojciec pięciu dziewczynek rozciął brzuch ciężarnej żonie. Mężczyzna nie potrafił oprzeć się ciekawości i chciał bezzwłocznie wiedzieć, jakiej płci będzie jego kolejne dziecko.

Rozciął brzuch ciężarnej żonie

Do przerażającego incydentu doszło w wiosce Nekpur w północnym stanie Uttar Pradesh w Indiach. Tamtejsza policja poinformowała, że mężczyzna z użyciem ostrego narzędzia rozciął brzuch własnej żony. Wszystko po to, aby dowiedzieć się, czy będzie miał w końcu syna. Małżeństwo doczekało się już pięciu córek.

Policja poinformowała, że sprawcę zidentyfikowano jako Pannalal. Obecnie znajduje się on w areszcie. Raport policyjny potwierdza informacje o rozcięciu przez niego brzucha swojej 35-letniej żony.

Poważnie ranna

Starszy oficer policji Pravin Singh Chauhan w rozmowie z India Today powiedział, że kobieta została poważnie ranna w ataku. W chwili popełnienia przestępstwa była w szóstym lub siódmym miesiącu ciąży. Obecnie przebywa w szpitalu, jednakże nie wiadomo, w jakim stanie jest kobieta oraz dziecko.

Policja rozpoczęła dochodzenie w sprawie motywów, którymi kierował się mężczyzna w chwili ataku na swoją żonę. Prawdopodobnie zostanie mu postawiony zarzut usiłowania morderstwa.

Ostatnio informowaliśmy o ciężarnej kobiecie, która została postrzelana. Pomimo śmierci matki, dzięki interwencji lekarzy, dziecko przeżyło.

*Zdjęcia mają charakter poglądowy
Źródła: english.jagran.com, www.hindustantimes.com, www.o2.pl
Fotografie: Pixabay, Freepik

Polecane

Może Cię zainteresować