×

Ciężarna kobieta została postrzelona. Pomimo śmierci matki, dzięki lekarzom dziecko przeżyło!

Niezwykły uśmiech losu w trakcie wielkiej tragedii. Ciężarna kobieta została postrzelona, jednak jej dziecko zostało uratowane!

Ciężarna kobieta została postrzelona

33-letnią Annie Sandife będącą w ciąży postrzelono w trakcie imprezy w Milwaukee. Kobieta świętowała urodziny jednego ze swoich znajomych. Policja twierdzi, że była pasażerką w autobusie imprezowym, który był zaparkowany przed Gene’s Supper Club, 4323 North 60th St. Okolica była znana z tego, że zdarzają się tam strzelaniny gangów. Dlatego zjamomi Annie postanowili zmienić miejsce zabawy.

Około 2:30 rano, gdy strzelec wystrzelił pięć do sześciu pocisków z szyberdachu przejeżdżającego samochodu. Jedna z kul trafiła ciężarną kobietę i kierowca autobusu błyskawicznie zawiózł ją szpitala. W środę policja powiedziała, że ​​nie ma żadnych podejrzanych w areszcie i nadal szukają pojazdu, który opisali jako srebrny czterodrzwiowy sedan. Poprosili wszystkich posiadających informacje o incydencie, aby zadzwonili na policję.

Mały wojownik

Niestety pomimo natychmiastowego przewiezienia do szpitala, Annie nie przeżyła. Lekarze zdecydowali o ratowaniu jej dziecka – przeprowadzili cesarskie cięcie i wyciągnęli malutkiego chłopczyka. Znajoma rodziny udostępniła nagranie oraz zdjęcia ze szpitala, przedstawiające dziecko Annie. Maluch przyszedł na świat w 26 tygodniu ciąży, jednak urodził się jednak w stabilnym:

On zdecydowanie jest wojownikiem, to w jego genach jego mama walczyła z ostatnią walką i błogosławiła go światłem życia… Twoja mama nie była żartem, a tata ma Cię na zawsze!! Witaj ostatni z moich ulubionych

Rodzina Sandifera zorganizowała pogrzeb i zbiórkę pieniędzy za pośrednictwem strony internetowej domu pogrzebowego.

Oprócz noworodka Sandifer osierociła pięcioro dzieci i oraz pozostawiła męża Lorenza. Od czasu strzelaniny rodzina cieszyła się ogromnym wsparciem w mediach społecznościowych.

Źródła: www.cbsnews.com, www.fakt.pl, nypost.com, eu.jsonline.com

Może Cię zainteresować

zamknij