×

Rozbierana sesja Dominiki Gwit. „Rozebrałam się w kobiecym interesie”

„Dieta zabrała mi dwa lata życia” – przyznała niedawno aktorka, która schudła ponad 50 kilogramów, ale już po kilku miesiącach zaczęła wracać do dawnej wagi. Chociaż wylała się na nią fala hejtu i pojawiły się zarzuty, że gwiazda promuje otyłość, aktorka wydaje się tym kompletnie nie przejmować. Świadczy o tym rozbierana sesja Dominiki Gwit!

50 kilogramów i 2 lata życia

Fani uwielbiają ją za optymizm, energię i to, że potrafi zarażać uśmiechem. A to wymaga nie lada siły wewnętrznej, ponieważ  Dominika Gwit nieustannie musi mierzyć się z hejtem.

Niezależnie od tego jakie zdjęcie dodaje na swoim Instagramie, w komentarzach natychmiast pojawiają się kąśliwe uwagi na temat wagi Dominiki. Czasami są to przytyki i złośliwości, czasami bardzo przykre, wulgarne wręcz uwagi. Łączy je jedno – wszystkie odnoszą się nie do gry aktorskiej, a wyglądu Dominiki.

Dominika Gwit to aktorka, znana z takiego filmu jak „Galerianki” czy serialu „Przepis na życie”. Jednak zrobiło się o niej naprawdę głośno, gdy schudła ponad 50 kilogramów. Jej metamorfoza była niewątpliwie jedną z największych wśród polskich gwiazd. Na fali popularności powstała książka o znamiennym tytule „Moja droga do nowego życia”, w której Dominika dzieliła się swoimi doświadczeniami w walce z otyłością. Nowe zdjęcia aktorki były najlepszą reklamą jej książki, jednak już po kilku miesiącach Dominikę dopadł efekt jo-jo.

Kiedy tyłam, wylał się na mnie taki hejt, że nie umiałam sobie z tym poradzić. Ale potem wszystko się zmieniło, teraz mam to w du**e

– przyznała potem aktorka w wywiadzie dla „Chillizet”.

Aktorka, która szybko wróciła do dawnej wagi, otwarcie o tym mówi i podkreśla, że dieta zabrała jej 2 lata życia.

Codziennie stając na wadze, mierząc się. Wpadałam w paranoję. Potrafiłam godzinami nic nie jeść i tylko czekać, kiedy będę mogła otworzyć pudełko z brokułami. (…) Nie liczyło się dla mnie nic więcej. Przestałam mówić o wszystkich swoich pasjach, właściwie nic innego mnie nie interesowało.

– mówiła w rozmowie z Wirtualną Polską.

Rozbierana sesja Dominiki Gwit. Promowanie otyłości?

Chociaż aktorka wygląda pięknie i wprost tryska energią, paradoksalnie jej samoakceptacja daje pożywkę hejterom, którzy zarzucają aktorce, że promuje otyłość. Dominika podkreślała niejednokrotnie, że nie będzie zamykać się w domu tylko po to, żeby uniknąć tego typu oskarżeń.

Wygląda na to, że aktorka postanowiła to przypieczętować nowym tajemniczym projektem. Na razie Dominika nie zdradza wiele, ale… pokazała zdjęcie, zapowiadające rozbieraną sesję zdjęciową!

Dziewczyny, postanowiłam zaszaleć… Zrobiłam to! Rozebrałam się w kobiecym interesie! Bądźcie ze mną! Szczegóły wkrótce…

– czytamy w opisie.

Czy to oznacza, że wkrótce zobaczymy więcej odważnych fotografii?

 

Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram, Twitter

Może Cię zainteresować