×

Internauci znaleźli zdjęcie Agaty z „Rolnik szuka żony” sprzed kilku lat i je upublicznili

Po ubiegłotygodniowym odcinku show “Rolnik szuka żony” w sieci zawrzało. Wszystko za sprawą rolnika Łukasza i jego dwóch kandydatek – Pauliny i Agaty. Mężczyzna z dużym nietaktem odprawił do domu tą pierwszą. Jego zachowanie nie spodobało się widzom, którzy szybko wyłapali, że coś tu jest nie tak. Przy okazji internauci odnaleźli zdjęcia Agaty z młodości. Kobieta, która podbiła serce rolnika Łukasza jeszcze kilka lat temu wyglądała zupełnie inaczej!

Rolnik Łukasz bezapelacyjnie wzbudza największe emocje spośród wszystkich kandydatów biorących udział w tej edycji show. Mężczyzna ma dość bujną przeszłość – był żonaty przez zaledwie trzy dni. Pikanterii dodaje fakt, że ma dwójkę dzieci, każde z inną kobietą. Nic dziwnego, że mężczyzna chciał ułożyć sobie wreszcie życie.

Ogrom spekulacji

Ostatnie odcinki pokazały, że o jego serce ma szansę starać się tylko jedna kandydatka – Agata. Rolnik był nią zauroczony już od samego początku. Wyraźnie iskrzyło między nimi już od pierwszego spotkania na żywo! Internauci wyłapali fakt, że para znała się już przed programem. Dodatkowo, niektórzy spekulują, że Agata została wybrana, bo jest… w ciąży. Czy tak rzeczywiście jest dowiemy się podczas emisji ostatniego odcinka.

Wygląda nieco inaczej

Podczas intensywnych poszukiwań spisku, internauci dokopali się do starych zdjęć kobiety. Na profilu Agaty na Naszej Klasie znaleźli fotografię, na której wybranka Łukasza wygląda nieco inaczej. Brak okularów i krótkie włosy. Charakterystyczny dla niej znak to grzywka opadająca na oczy, z której pomimo upływu lat nie zrezygnowała.

Fot. Nasza Klasa

A wam jak się podoba zdjęcie Agaty? Myślicie, że bardzo się zmieniła?

Może Cię zainteresować

zamknij