×

Doda i Emil świętują rocznicę ślubu w nietypowy sposób. Mają ogromną frajdę!

Dorota Rabczewska i Emil Stępień pobrali się 14 kwietnia ubiegłego roku. Informacja o ślubie wokalistki zaskoczyła dosłownie wszystkich, bowiem gwiazda zapewniała, że Emil jest tylko i wyłącznie jej przyjacielem. No cóż, dziś już wiadomo, że łączyło ich coś znacznie większego. Od tego pięknego dnia minął już rok, w związku z czym Doda postanowiła zabrać swojego ukochanego do Izraela, co było spełnieniem jego marzeń. Kiedy jednak dolecieli na miejsce, okazało się, że… nie mają gdzie spać.

Doda opłaciła hotel znajdujący się w innym kraju

Kiedy para wylądowała w Izraelu, Dorota i Emil dowiedzieli się, że hotel, który opłacili, znajduje się w… Jordanii. W związku z kolosalną pomyłką, oboje utknęli na lotnisku. Po kilku godzinach szczęście się jednak do nich uśmiechnęło i udało im się przedostać do hotelu, który wcześniej zarezerwowała piosenkarka.

Świętowanie rocznicy ślubu rozpoczęli następnego dnia

Nie była to typowa kolacja przy świecach i romantyczny wieczór, z którym kojarzy nam się świętowanie rocznicy ślubu, a wręcz przeciwnie. Para postanowiła zażyć kąpieli błotnej, co najwidoczniej sprawiło Emilowi i Dorocie mnóstwo frajdy. Wystarczy spojrzeć na poniższe zdjęcie…

Sama Doda na swoim inastastories powiedziała:

Gdy inni świętują przy świecach oraz uroczystych obiadokolacjach, my się maczamy w błocie

Reakcje internautów

Zdjęcie błyskawicznie zostało skomentowane przez fanów, którzy byli pełni podziwu dla poczucia humoru pary. Miłych i ciepłych słów nie było końca.

Najlepsze zdjęcie na rocznicę

Shrek i Fiona

Pięknie razem wyglądacie

W takim wydaniu jeszcze Was nie widziałam. Udanego wypoczynku – czytamy

Gratulujemy i życzymy, aby każda kolejna rocznica ślubu była jeszcze lepsza i piękniejsza niż poprzednia!

Może Cię zainteresować

zamknij