×

Zamówił hamburgera w McDonald’s. Gdy go ugryzł, zauważył podejrzany „składnik”

Jeden z czytelników portalu epoznan.pl znalazł ogromnego robaka w bułce hamburgera, pochodzącego z restauracji popularnej sieci. Trzeba przyznać, że zdjęcia, które wykonał, skutecznie potrafią odebrać apetyt na resztę dnia.

Wyczuł coś twardego w bułce

W rozmowie z portalem epoznan.pl czytelnik dokładnie opisał zaistniałą sytuację:

W dniu wczorajszym dokonałem zakupu w restauracji McDonald’s Dąbrowskiego 543 w Baranowie. Zamówione menu przywiozłem do firmy. Podczas konsumpcji wyczułem coś twardego pod bułką. Po jej obróceniu nie wierzyłem własnym oczom. Był tam wielki robak, który zdążył skonsumować już dużą część bułki od spodu

Zażądał wyjaśnień

Mężczyzna natychmiast udał się do lokalu, w którym zakupił jedzenie i opowiedział o zaistniałej sytuacji menadżerce restauracji. Postanowił zawiadomić również przedstawicieli sieci McDonald’s. Odpowiedzi, które otrzymał, były do siebie bardzo zbliżone:

Bułki są sprawdzane, i wszystkie produkty w sieci McDonald’s przechowywane są z należytą starannością

Sieć restauracji McDonald’s zdecydowała jednak o wysłaniu konsultanta, który ma sprawdzić, co dokładnie dzieje się w podpoznańskim lokalu.

Resztę bułek wyrzucono

Informacja o znalezieniu robaka w bułce została oficjalnie potwierdzona przez kierownika zmiany. Po tym, jak pracownicy lokalu dowiedzieli się o tym, co zaszło, wyrzucili całą partię pieczywa, z którego pochodziła bułka.

Może Cię zainteresować