×

Poszła z córką do brytyjskiego McDonald’s i omal nie zwymiotowała. Obrzydliwe nagranie trafiło do sieci

Robaki w McDonald’s! Brzmi jak jakiś żart, ale zapewniamy, że tym razem wcale nim nie jest. Do sieci trafiło nagranie, obok którego z pewnością nie przejdziesz obojętnie – zwłaszcza, jeśli od czasu do czasu jadasz w popularnej restauracji. Pewna kobieta postanowiła pokazać, co zobaczyła podczas wizyty w jednym z brytyjskich lokali McDonald’s. Ostrzegamy. Na sam widok robi się niedobrze.

Robaki w McDonald’s

Wybierając się do restauracji, wychodzimy z założenia, że jemy w miejscu, gdzie personel zadbał o czystość i świeżość produktów. Niestety nie zawsze jest to takie oczywiste, a skandaliczne sytuacje zdarzają się nawet w lokalach, które od lat uchodzą za gwarancję jakości i dobrego smaku.

Do sieci trafiło właśnie nagranie, obok którego nie da się przejść obojętnie. Co gorsze, pochodzi z sieciówki, w której raz na jakiś czas jada niemal każdy z nas!

Robaki w McDonald's
Wikimedia Commons

1 września Carly Ormerod wraz z córką i jej przyjaciółką wybrały się do restauracji McDonald’s w Cheltenham w Wielkiej Brytanii. To miał być mile spędzony czas, który miało uprzyjemnić smaczne i sprawdzone jedzenie. Ostatecznie wizyta w lokalu przybrała zupełnie inny charakter i śmiemy twierdzić, że Carly już tam nie wróci. Tym, co zobaczyła na miejscu, podzieliła się na Facebooku.

Pojechałam do miasta z córką i jej przyjaciółką, żeby kupić im herbatę i ciasto, ale uparły się, żeby pójść do McDonald’s. Dziewczynki poszły nalać sobie keczupu z dystrybutora. Wtedy zauważyły, że w środku są robaki. Było ich około 30 lub 40, były w środku przezroczystego nalewaka. To było obrzydliwe. Były tam muchy i czerwie. Musiały się tam znajdować od dłuższego czasu, skoro było ich tak wiele

– relacjonowała kobieta w mediach społecznościowych.

Jako dowód na potwierdzenie tych słów kobieta dołączyła do opisu szokujące nagranie, które zostało już wyświetlone ponad setki tysięcy razy. Możecie je obejrzeć poniżej.

Rzecznik prasowy McDonald’s reaguje

Carly Ormerod i internauci zastanawiają się, jak można było dopuścić do tak niewyobrażalnego zaniedbania? Kiedy szokujący incydent dotarł do przedstawicieli McDonald’s, ci wszczęli postępowanie wyjaśniające. Po czasie głos w formie oświadczenia zabrał rzecznik prasowy firmy.

Bezpieczeństwo i higiena żywności ma dla nas ogromne znaczenie. Jesteśmy bardzo rozczarowani, widząc, że zawiedliśmy. Nasz obszar z przyprawami i dozowniki są codziennie sprawdzane pod kątem czystości, a kiedy zespół restauracyjny zwrócił na tę sprawę uwagę, natychmiast wycofaliśmy dozowniki z eksploatacji, aby go wyczyścić i odkazić. Przeprowadzamy dokładne dochodzenie, aby zrozumieć, jak doszło do incydentu

– poinformował rzecznik prasowy McDonald’s, cytowany przez brytyjskie media.

Źródła: www.o2.pl
Fotografie: Zdj. poglądowe (miniatura wpisu), Wikimedia Commons, Facebook

Może Cię zainteresować

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
zamknij