×

Richard Gere ma trzeciego syna. Jego młodsza o 34 lata partnerka już urodziła!

Richard Gere ma trzeciego syna! Aktor i jego młodsza o 34 lata partnerka znowu zostali rodzicami. To ich drugie wspólne dziecko. Poza tym, mają potomstwo z poprzednich związków.

Dwa nieudane małżeństwa

Richard Gere, który 31 sierpnia skończy 71 lat, do tej pory dwa razy wstępował w związki małżeńskie. Pierwszą żoną aktora była top modelka Cindy Crawford. Ich ślub zawarty w 1991 roku w Las Vegas na początku wyglądał jak żart. Do tego stopnia zdawali się do siebie nie pasować, że tabloidy przepowiadały im rozwód po kilku tygodniach, no może w porywach miesiącach…

Wytrzymali ze sobą aż cztery lata. Być może sprzyjał temu fakt, że nie widywali się zbyt często. Oboje byli wtedy u szczytu swoich karier i pracowali tak dużo, że w zasadzie mijali się w drzwiach. Możliwe też, że ich małżeństwo przetrwało tak długo, bo żadne z nich nie miało czasu wypełnić dokumentów rozwodowych.

W 2002 roku aktor poślubił aktorkę Carey Lovell, z którą doczekał się syna Homera, obecnie już 20-letniego. Ich małżeństwo rozpadło się po 14 latach.

Richard Gere ma trzeciego syna

Od 2018 roku Gere jest w związku z hiszpańską aktywistką i działaczką charytatywną Alejandrą Silvą. Jest od Richarda młodsza o 34 lata, jednak dzieląca ich różnica wieku nie jest niczym wyjątkowym w show biznesie. Również w polskim, czego przykładem mogą być chociażby Edward Miszczak i Anna Cieślak.

Tym razem gwiazdor postanowił nie zapeszać szczęścia małżeństwem. Trudno się dziwić, że ślub niezbyt dobrze mu się kojarzy… Jednak krótko po pierwszej randce, w 2018 roku para ogłosiła, że spodziewa się pierwszego wspólnego dziecka. Na świat przyszedł chłopiec Alexander. Był to drugi syn zarówno Richarda, jak i Alejandry. Silva, tak jak jej partner, ma syna Alberta z poprzedniego związku z biznesmenem Govinem Friedlandem.

Ostatnio zaś hiszpański magazyn HOLA! poinformował, że 70-letni aktor i jego partnerka doczekali się narodzin drugiego synka. Nie wiadomo na razie, jakie imię będzie nosił.

Podobno liczyli na córeczkę… Do trzech razy sztuka?

Źródła: www.fakt.pl, www.instagram.com, www.today.com
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij