×

Edward Miszczak i Anna Cieślak są parą! Aktorka jest młodsza o 26 lat

Edward Miszczak i Anna Cieślak są parą! Media obiegła informacja o związku dyrektora programowego TVN i aktorki znanej z serialu „Na Wspólnej”.

Edward Miszczak i Anna Cieślak

Jak podaje Pudelek, Edward Miszczak i Anna Cieślak są parą. Taka informacja obiegła serwisy plotkarskie. Fani są zaskoczeni, ale życzą im powodzenia! Problem może stanowić fakt, że 65-letni dyrektor programowego TVN jest starszy od aktorki aż o 25 lat. Z drugiej strony, takie związki w showbiznesie nie są już niczym nadzwyczajnym.

Jak podaje anonimowe źródło wspomnianego serwisu, Miszczak i Cieślak są razem już od jesieni ubiegłego roku.

Zakochali się w sobie na zabój. Przed epidemią często uciekali z Warszawy i razem wyjeżdżali gdzieś na weekendy. Ostatnią taką wycieczką był romantyczny wypad do Trójmiasta

Kim jest nowa para show-biznesu?

Edward Miszczak z zawodu jest dziennikarzem. 23 lata temu przeszedł z radia RMF FM do TVN-u, a rok później został dyrektorem programowym stacji. Natomiast Anna Cieślak to aktorka znana m.in. z roli Joanny Budzyńskiej w serialu „Na Wspólnej”. 

To pierwszy związek Miszczaka po stracie żony, która w lutym zeszłego roku zmarła na raka. Z tego związku dyrektor programowy TVN ma dwóch synów: Szymona i Szczepana.

Chcieli utrzymać związek w tajemnicy

Informacja o rzekomym związku Miszczak i Cieślak to spore zaskoczenie. Tych dwoje do tej pory nie pokazywało się nigdzie razem publicznie. Oboje nie są także skłonni dzielić się z mediami swoim życiem prywatnym.

Jak jednak donosi informator Pudelka, w grudniu br. dyrektor programowy TVN przedstawił aktorkę jako swoją partnerkę na ważnym spotkaniu biznesowym.

Pod koniec roku Edward przedstawił Anię na spotkaniu topowych menadżerów TVN i Discovery. Chciał utrzymać związek dla siebie i zachować prywatność, ale w korporacji, szczególnie w amerykańskiej, musi być przejrzystość. Dlatego doszło do tego oficjalnego przedstawienia Ani menadżerom. Miało to miejsce w grudniu, przy okazji jednego z gwiazdkowych spotkań

Para nie komentuje plotek

Anonimowe źródło wspomina także, że synowie Edwarda, Szczepan i Szymon, zaakceptowali już ponoć nową partnerkę ojca. Aktorka jest dużym wsparciem dla mężczyzny w ciężkich chwilach.

Polubili Anię i cieszą się, że tata wreszcie jest szczęśliwy, że nie jest już sam. Dużo przeszedł w ostatnim roku, kiedy musiał pochować żonę zmarłą na glejaka. Teraz ma dużo stresów z powodu wstrzymania produkcji programów i seriali oraz zarządzaniem dużą stacją zatrudniającą ponad tysiąc osób. Ania sprawdziła się w tych trudnych czasach, wspiera całym sercem Edwarda

Serwis Pudelek wprost zapytał się Miszczaka oraz Cieślak, czy coś ich łączy. Aktorka nie skomentowała plotek. Z kolei dyrektor programowy tajemniczo odpowiedział dziennikarzowi portalu: „Pana zawód pytać, mój zawód nie odpowiadać”.

Przypomnijmy, że aktorka do tej pory związana była z młodszym od siebie o 7 lat kolegą z branży, Przemysławem Wyszyńskim.

Źródła: www.pudelek.pl, www.gala.pl, www.plotek.pl
Fotografie: Imgur (miniatura wpisu), www.instagram.com, www.facebook.com

Może Cię zainteresować

zamknij