×

Polska flaga w kałuży. Reakcja kierowcy wywołała zachwyt i lawinę komentarzy

Wieki entuzjazm wywołał opublikowany w Internecie film, na którym mężczyzna z szacunkiem podnosi leżącą na chodniku polską flagę. Reakcja kierowcy na flagę w kałuży spotkała się z niesamowitym odzewem internautów.

Reakcja kierowcy na flagę w kałuży

Film pojawił się na jednym z kont na Facebooku. Widać na nim, jak kierowca, który zauważył polską flagę leżącą w kałuży, wysiada z auta. Następnie podchodzi do niej, podnosi ją i z szacunkiem składa. Na koniec kładzie ją na parapecie okna budynku, przy którym ją znalazł i zabezpiecza kilkoma kamieniami, aby nie porwał jej wiatr.

Nagranie opatrzono podpisem:

Dziękuję nieznanemu Panu za interwencję.

Zachwyceni internauci komentują

Reakcja kierowcy na flagę w kałuży spotkała się natychmiast z mnóstwem reakcji ze strony internautów. Użytkownicy są zachwyceni i piszą o zachowaniu mężczyzny z wielkim szacunkiem. Jak czytamy w komentarzach: „Brawo i wielki szacunek dla Pana” , „Wielki szacun dla kolegi”, „Z całym szacunkiem dla nieznajomego Pana”, „Szacunek dla Pana, który szanuje swojej ojczyzny flagę”.

Inni widzą w zachowaniu mężczyzny przykład do naśladowania: „Oby więcej takich ludzi”, 'Wielki szacunek dla tego Pana. Godna postawa do naśladowania przez dzisiejszą młodzież”, „Brawo! Ja też bym tak zrobiła”, „Bardzo dobra postawa, więcej ludzi takich”.

Jeszcze inni nie kryją wzruszenia: „Pan przywrócił mi wiarę w ludzi. Piękna postawa”, „To jest wartość człowieczeństwa”, „Prawdziwy patriota z sercem”.

I chyba można śmiało powiedzieć, że serce rośnie, gdy w kilka dni po tym, kiedy obchodziliśmy Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej, czyta się takie komentarze i czuje się jak ważnym symbolem narodowym jest dla Polaków biało-czerwona flaga.

Wciąż rosnąca liczba polubień i komentarzy po filmem mówi sama za siebie!

reakcja kierowcy na flagę w kałuży
Facebook

Źródła: www.facebook.com
Fotografie: Facebook (miniatura wpisu), Facebook

Może Cię zainteresować