×

Raper zatrzymany przez policję! Według PAP, to Jarosław K. z „Pewnej Pozycji”

Raper zatrzymany przez policję. Funkcjonariusze z warszawskiego Mokotowa zatrzymali 36-letniego mężczyznę podejrzanego o posiadanie 3,5 kilograma narkotyków. Jak nieoficjalnie udało się ustalić PAP, to znany reprezentant grupy hip-hopowej „Pewna Pozycja”.

Raper zatrzymany przez policję

Jak przekazał w piątek rzecznik mokotowskiej policji asp. szt. Robert Koniuszy, do zatrzymania doszło w poniedziałek, 6 kwietnia.

Mokotowscy kryminalni ustalili, że 36-letni mężczyzna może być w posiadaniu znacznej ilości narkotyków, które czasami przechowuje u swojego kolegi na warszawskim Śródmieściu

36-letni mężczyzna w dniu zatrzymania miał przewieść spore ilości kokainy i marihuany do swojego 30-letniego znajomego. Najpierw jednak raper odwiedził matkę, która również mieszka w okolicach Centrum. Przez cały czas był pod obserwacją policji.

Jak dalej relacjonuje Koniuszy:

Pod ten adres srebrnym dodgem caravanem podjechał 48-letni mężczyzna. Obserwowany 36-latek usiadł na tylnym siedzeniu auta i razem pojechali ulicami warszawskiego Mokotowa w kierunku Ursynowa. Będąc na jednym z tamtejszych osiedli, zatrzymali się na chwilę, a następnie ruszyli w drogę powrotną w kierunku Śródmieścia. Po drodze zostali zatrzymali do kontroli przez policjantów

3,5 kg narkotyków w posiadaniu rapera

Rzecznik mokotowskiej policji podał, że podczas zatrzymania w plecaku Jarosława K. funkcjonariusze znaleźli hermetycznie zamknięte torby foliowe. Jak się okazało, zawierały one około 100 gramów kokainy i kilogram marihuany.

Obaj mężczyźni (36- i 48-letni) zostali zatrzymani i przewiezieni do policyjnego aresztu

Pozostali funkcjonariusze, biorący udział w akcji, pojechali przeszukać mieszkania Jarosława K. oraz jego 30-letniego znajomego. Na miejscu zabezpieczono około pół kilograma amfetaminy i marihuany, około 400 gramów haszyszu i prawie 2000 tabletek MDMA. Wszystko o łącznej wadze około 800 gramów.

Narkotyki trafiły do depozytu, a przechowujący je 30-latek do policyjnego aresztu

W mieszkaniu Jarosława K. przebywała jego partnerka. Tam również policjanci znaleźli kolejny worek z marihuaną. Jak podał rzecznik, kobietę zatrzymano.

36-latek usłyszał zarzuty

Podczas przesłuchania, raper przyznał się do posiadania 3,5 kilograma narkotyków. Obaj mężczyźni zostali zatrzymani i przewiezieni do policyjnego aresztu.

Usłyszał zarzut posiadania znacznych ilości narkotyków i na wniosek policjantów, i prokuratury, decyzją sądu został tymczasowo aresztowany na trzy miesiące

Jarosławowi K. grozi za to kara do 10 lat pozbawienia wolności

Źródła: www.rmf24.pl, wiadomosci.radiozet.pl
Fotografie: twitter.com

Polecane

Może Cię zainteresować