×

Rafalala i kolejny atak na młodych ludzi. Tym razem do zdarzenia doszło w sklepie

Po raz kolejny Rafalala w roli głównej – tym razem historia wydarzyła się w markecie. Najpierw kawą została potraktowana przez kontrowersyjną postać nastolatka, a teraz dostało się grupie młodych chłopaków. Proces dotyczący poprzedniej sprawy cały czas się toczy, dlatego dziwne, że miało miejsce kolejne zdarzenie.

Rafalala znów atakuje w agresywny i wulgarny sposób

Niestety, nie pomógł tymczasowy areszt ostatnim razem, aby zmienić podejście do ludzi i traktować każdego z należytym szacunkiem. Film, który wrzucono do sieci, jest przepełniony wulgaryzmami, dlatego zalecamy oglądać go bez towarzystwa dzieci.

Pod filmem na YouTube wypowiedział się jeden z zaatakowanych chłopaków

Zostałem spryskany gazem pieprzowym w Carefourze w Arkadii za to ze wrzucaliśmy sobie piłki do kosza z kolega i jej to przeszkadzało. Mój kolega zaczął nagrywać, to ona też zaczęła i nagle zaczęła się sprzeczka i został potraktowany gazem pieprzowym i został opluty. Nie chciałem robić żadnej zadymy, bo normalnie to byśmy się nią lub nim zajęli ale jako że to było w miejscu publicznym nie chcieliśmy robić zadymy. Poszliśmy z tym do ochrony, ale nic jej nie zrobili. Wszystko jest na jej snap story oprócz tego jak nas spryskała gazem z zaskoczenia. Dowody również mam, bo objekt był monitorowany. Nie wiem jak to jest jeszcze na wolności no ale co zrobić przecież homosie i transy maja przywileje bo przecież oni są krzywdzeni na każdym kroku to oni mogą więcej. To nie jest pierwsza ani druga sytuacja tego wybryku natury.

Młody człowiek też nie przebierał w słowach, co zresztą widać w filmie, ale czy to był powód do tego, aby wyzywać kogokolwiek w ten sposób?

Polecane

Może Cię zainteresować