×

Rafał i Gabriel o odejściu z „Królowe życia”. Zdradzili, co było głównym powodem

Rafał i Gabriel o odejściu z programu „Królowe życia”. Dlaczego zdecydowali się odejść z show? W jednym z najnowszych wywiadów skomentowali swoją decyzję. Fani nie mogą się z tym pogodzić.

Zaskakująca decyzja

Niewątpliwie należeli do najbardziej barwnych postaci w programie „Królowe życia”. Zyskali nawet przydomek „kolorowych ptaków z Głogowa”. Gdy po czterech latach ogłosili, że żegnają się z formatem, fani programu byli w szoku. To „Królowe” przyniosły homoseksualnej parze dużą popularność.

Media rozpisywały się na temat związku Gabriela Seweryna i Rafała Grabiasa. A związek należał do dość burzliwych. Doniesienia o rozstaniach przeplatały się z doniesieniami o powrotach. Równie sporo nieścisłości pojawiło się w informacjach na temat odejścia pary z programu. Producenci show w komunikacie zaznaczyli, że nie wykluczają powrotu do współpracy z Rafałem i Gabrielem. Para jest jednak innego zdania.

Nie doszliśmy do porozumienia w tym sezonie, ale nie wykluczamy powrotu Rafała i Gabriela w kolejnych odsłonach „Królowych życia”

— skomentowala stacja TTV.

Królowie Życia 😀 czy jeszcze ktoś ma jeszcze jakieś wątpliwości? Jeden fałszywy ruch i kolorowe ptaki w Głogów odleciały ! ( na zawsze ). (…) Bo cenią sobie wolność i szacunek

— odpowiedziała para.

Póki co, miejsce Rafała i Gabriela zastąpiła inna homoseksualna para, Damian i Leon. Czy ci panowie też skradną serca fanów? Dotychczasowi „Królowie” są raczej sceptycznie nastawieni.

Rafał i Gabriel o odejściu z „Królowe życia”

W jednym z wywiadów Rafał i Gabriel podkreślili, że nie mają zamiaru zmieniać swojej decyzji o odejściu z show. Co więcej, z właściwą sobie skromnością stwierdzili, że… nie da się ich zastąpić. W rozmowie z Pudelkiem przekonywali:

Wycofujemy się na zawsze, to była nasza wspólna decyzja. Postanowiliśmy odejść z programu. Jak coś się zamyka, to już nie otwiera z powrotem. Nowa para z pewnością będzie porównywana do „barwnych ptaków” z Głogowa. To nie jest łatwe zadanie. Nie jesteśmy do zastąpienia

Zapytani wprost przez dziennikarkę z Jastrząbpost o powód tej decyzji, Rafał i Gabriel powiedzieli, że zrezygnowali z programu „Królowe życia” z powodów prywatnych, czysto osobistych.

Chociaż udział w tym reality show dużo im dał, to teraz chcą zacząć nowy etap w życiu. Chcą zająć się firmą i związkiem, a po prostu nie służy im praca z kamerami na co dzień.

Czy nowej parze faktycznie nie uda się godnie zastąpić celebrytów?

Fotografie: YouTube (miniatura wpisu), Instagram

Polecane