×

„Królowe życia” bez Gabriela i Rafała! Szykują się ogromne zmiany w programie

„Królowe życia” bez Gabriela i Rafała! Nowy sezon programu bez ulubionej przez fanów pary. Pojawią się za to nowe twarze. Wielkie zmiany czekają od września widzów popularnego reality show TTV.

Nowy sezon już tej jesieni

Od lat program „Królowe życia” przyciąga przed ekrany widzów stacji TTV. W kontrowersyjnym reality-show śledzimy losy kilkorga bohaterów, którzy kierują się własnymi zasadami, dlatego ciężko się przy nich nie nudzić. Największe emocje wśród widzów wzbudzają ich barwne osobowości i styl życia.

Jesienna ramówka zbliża się wielkimi krokami. Nie podlegało wątpliwości, że stacja TTV zdecyduje się nakręcić i wyemitować kolejną odsłonę bijącego rekordy popularności programu. Dotychczas jedyną niewiadomą było tylko to, których bohaterów „Królowych życia” widzowie zobaczą w najnowszej odsłonie.

Jak się okazuje, w dziewiątym sezonie zabraknie uwielbianej przez widzów pary – Gabriela Seweryna i Rafała Grabiasa.

Instagram

„Królowe życia” bez Gabriela i Rafała

Fani „Królowych życia” z niecierpliwością czekali na ten moment. Stacja TTV w końcu zdradziła, kto pojawi się w najnowszym sezonie. Niestety, ku ogromnemu niezadowoleni widzów, w dziewiątej odsłonie programu zabraknie Gabriela Seweryna oraz Rafała Grabiasa.

Pod zdjęciem, na którym widzimy plakat zapowiadający najnowszy sezon programu, pojawiło się wiele komentarzy zawiedzionych fanów.

Gdzie Rafał i Gabriel? Jeśli ich nie będzie przestaje to oglądać bo ze względu na tą jedną parę to oglądam

O nieee a Rafał i Garbiel

A gdzie Rafał i Gabriel? bez nich to już nie Królowe Życia

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Królowe życia (@krolowe_zycia_official)

Stacja TTV nie pozostawiła fanów programu bez odpowiedzi. Jak się okazuje, powodem braku Gabriela i Rafała w kolejnym sezonie „Królowych życia” był brak porozumienia. Na szczęście uwielbiana przez widzów para może jeszcze powrócić w kolejnych odsłonach serii.

Nie doszliśmy do porozumienia w tym sezonie, ale nie wykluczamy powrotu Rafała i Gabriela w kolejnych odsłonach „Królowych życia”

– informuje TTV.

"Królowe życia" bez Gabriela i Rafała
Instagram

Nowi bohaterowie w 9. sezonie

W najnowszej odsłonie hitowego programu TTV pojawią się dobrze znani bohaterowie. Nie zabraknie ulubienicy widzów Dagmary Kaźmierskiej, Katarzyny Alexander znanej jako Laluna oraz Izabeli Macudzińskiej. Oprócz nich zobaczymy też kilka nowych twarzy!

Miejsce Rafała i Gabriela zastąpią Leon van Nispen (autor bloga Holender w Trójmieście) wraz ze swoim mężem Damianem Antczakiem van Nispen.

Na miejsce przebywającej w areszcie Joanny P. wejdą natomiast aż cztery panie: stylistka fryzur Anna Renusz, uwielbiająca szybką jazdę Sylwia Peretti, a także żyjące w miłosnym trójkącie Patrycja Banaś i Justyna Wojciukiewicz.

Nowe odcinki „Królowych życia” już jesienią aż 2 razy w tygodniu – w czwartki i w piątki o 22:15. Najbliższy odcinek już 3 września. Będziecie oglądać?

Instagram

Źródła: www.pudelek.pl, obcas.pl, www.telemagazyn.pl
Fotografie: Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij