×

Kim są Damian i Leon z „Królowe życia”? To oni zastąpią Gabriela i Rafała!

W popularnym programie TTV zajdą spore zmiany. Miejsce uwielbianej przez widzów pary zajmą nowi uczestnicy. Czy Damian i Leon z „Królowe Życia” skradną serca fanów show, jak wcześniej zrobili to Gabriel i Rafał?

Nadchodzą spore zmiany

Już od kilku lat na antenie TTV gości program „Królowe życia” cieszący się niezwykłym powodzeniem. Widzowie śledzą w nim losy kilkorga bohaterów, którzy kierują się własnymi zasadami. Największe emocje wśród fanów wzbudzają ich barwne osobowości i styl życia.

Jesienna ramówka zbliża się wielkimi krokami. Wiadomo już, że w 9. sezonie zajdą spore zmiany. Pojawią się dobrze znani bohaterowie, ale także zupełnie nowe twarze. Największym zaskoczeniem dla widzów okazało się to, że w „Królowe życia” zabraknie Gabriela i Rafała.

Ich miejsce w programie zajęli Leon van Nispen i jego mąż Damian Antczak van Nispen. Kim są nowi „królowie życia”? Czy fani show ich pokochają?

Damian i Leon z „Królowe Życia”. Kim są?

Leon van Nispen i Damian Antczak van Nispen na co dzień mieszkają w Trójmieście. Wspólnie prowadzą klinikę medycyny estetycznej. Para poznała się w Internecie i szybko się w sobie zakochała. Dziś są już nawet małżeństwem. Nowi „królowie życia” w 2019 roku wzięli ślub w Holandii, a wesele wyprawili w Polsce.

Przeglądając Internet można dowiedzieć się, że Leon jest Holendrem, który od wielu lat mieszka w Trójmieście. Poza pracą w klinice medycyny estetycznej, w wolnych chwilach prowadzi bloga „Holender w Trójmieście”. Zamieszcza na nim różne ciekawostki i różnice kulturalne między Polską a Holandią.

Poza tym, Leon van Nispen ma ogromne doświadczenie w takich dziedzinach jak: marketing, public relations, bankowość, zarządzanie. Zna cztery języki, co bardzo ułatwia mu pracę z pacjentami z całej Europy. Nazywa siebie hedonistą i niepoprawnym optymistą.

Natomiast Damian jest lekarzem medycyny estetycznej, który ukończył Collegium Medicum w Bydgoszczy UMK, w Toruniu. W 2015 r. zdobył tytuł specjalisty anestezjologii i intensywnej terapii.

Leona i Damiana bliżej poznamy już 3 września, kiedy wystartuje nowy sezon „Królowych życia”. Będziecie oglądać?

Źródła: www.telemagazyn.pl, www.pudelek.pl, www.fakt.pl
Fotografie: Instagram

Może Cię zainteresować