×

Barbara Kurdej-Szatan znowu straci pracę? Jest oświadczenie stacji TTV

Czarne chmury nad głową popularnej aktorki. Czy Barbara Kurdej-Szatan znowu straci pracę? Niedawno pojawiły się głosy, że „Projekt Cupid”, który miał być hitem stacji TTV, wkrótce zniknie z anteny. Stacja wydała oświadczenie w tej sprawie.

Barbara Kurdej-Szatan znowu straci pracę?

Barbara Kurdej-Szatan to jedna z największych gwiazd w polskiej telewizji. Ale jedna kontrowersyjna wypowiedź wystarczyła, by popadła w niełaskę. Wpis na temat Straży Granicznej, w którym aktorka nazwała funkcjonariuszy „maszynami bez mózgu i serca” oraz „mordercami”, wywołał poważny kryzys wizerunkowy Barbary Kurdej-Szatan. Aktorka straciła pracę w TVP  i zniknęła z reklam znanej sieci telefonii komórkowej.

Po zamieszaniu, wywołanym przez wulgarny wpis, Barbara Kurdej-Szatan powróciła na ekrany dopiero jako współprowadząca w „Projekcie Cupid”. Celebrytka razem z Przemkiem Kossakowskim wspierała uczestników show w poszukiwaniu miłości.

Bardzo się cieszę, że jestem częścią tego programu, bo jest niezwykle wartościowy

– cieszyła się Kurdej-Szatan w rozmowie z „Super Expressem”. Ale radość nie trwała długo. Okazuje się, że „Projekt Cupid” najprawdopodobniej nie będzie kontynuowany w najbliższym czasie.

Oświadczenie stacji

Premierowe odcinki programu oglądało średnio 337 tysięcy osób. To dobry wynik. Jednakże wielu widzów krytykowało udział Kurdej-Szatan w programie. Aktorce zarzucano brak empatii w stosunku do uczestników. Ale Kurdej-Szatan ma odmienne zdanie na temat swojego udziału w „Projekcie Cupid”.

Myślę, że to jest bardzo, bardzo piękny i wartościowy program. Ja się odnalazłam tam fantastycznie. Czułam, że jestem w odpowiednim miejscu i miałam ogromną przyjemność z poznawania naszych bohaterów. Po to tam byliśmy, aby ich poznać, chcieliśmy się dowiedzieć wszystkiego, czego pragną, czego im brakuje, i byliśmy z Przemkiem tam tylko łącznikami, aby pokazać publiczności ich świat

– mówiła aktorka agencji Newseria Lifestyle.

Jednak Kossakowski ogłosił niedawno, że odchodzi z telewizji. Nic dziwnego, że pojawiły się domysły na temat przyszłości „Projektu Cupid”. Po raz kolejny okazało się, że w każdej plotce jest odrobina prawdy. W rozmowie z portalem Party.pl przedstawiciel stacji TTV przyznał, że widzowie nieprędko zobaczą „Projekt Cupid”.

Zdecydowaliśmy się na roczną przerwę od formatu, by widzowie i prowadzący mogli trochę odpocząć

– przekazał przedstawiciel TTV w rozmowie z Party.

Stacja TTV zapewnia jednak, że nie ma zamiaru rezygnować z współpracy z Barbarą Kurdej-Szatan.

Fotografie: Facebook

Może Cię zainteresować

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
zamknij