×

Rafał Grabias ma dziewczynę?! „Tylko krowa nie zmienia poglądów”

Rafał Grabias i Gabriel Seweryn co prawda zrezygnowali z udziału w programie „Królowe życia”, ale tym bardziej dwoją się i troją, żeby fani o nich nie zapomnieli. Najpierw informacja o rzekomym związku ze stalkerem, a teraz to… Rafał Grabias ma dziewczynę?

Stalker czy chłopak?

Kochają się czy nienawidzą? Schodzą czy rozstają? Rafał Grabias i Gabriel Seweryn doskonale wiedzą, jak podgrzać zainteresowanie fanów. Mimo, że zrezygnowali z udziału w programie TTV, widać nadal zależy im na popularności. Próbują przykuć zainteresowanie, reżyserując własną telenowelę miłosną z ciągłymi zwrotami akcji.

Po licznych rozstaniach i powrotach, tłumaczyli, że to tajemniczy stalker jest powodem kryzysu w ich związku. Potem okazało się, że to nie „stalker” ani natrętny wielbiciel, a nowy partner Seweryna. A właściwie nie taki „nowy”, bo to z nim mężczyzna miał być związany już od dwóch lat. Jednak wcześniej mężczyźni przedstawiali Kamila nie jako kochanka, a jako prześladowcę, który podstępnie i konsekwentnie próbuje niszczyć ich relację. W końcu Gabriel życzył Rafałowi, by sobie kogoś znalazł i zostawił jego oraz Kamila w spokoju. Wówczas Grabias oświadczył, że oficjalnie rozpoczyna poszukiwania „księcia na białym koniu”.

Rafał Grabias ma dziewczynę?

Po takich uczuciowych perturbacjach mogło się wydawać, że fanów byłej pary już nic nie zdziwi. Najwyraźniej i „królowie życia” stwierdzili, że tym razem muszę się bardziej postarać.

Być może dlatego Rafał uznał, że nowy książę to za mało, by wzbudzić zainteresowanie. Dlatego poinformował na Instagramie, że znalazł… księżniczkę.

Hej hej! Miał być książę na białym koniu… Księcia brak za to jest księżniczka.

– napisał w mediach społecznościowych.

Pamiętajcie moi kochani! Tylko krowa nie zmienia poglądów

– dodał.

Czyżby Rafał okazał się biseksualny? A może to tylko kolejna prowokacja? Jeśli tak, to pozostaje pytanie, co jeszcze zrobią Rafał i Gabriel, by przyciągnąć uwagę mediów.

Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Twitter

Może Cię zainteresować

zamknij