×

Radek Majdan z synem. Fani bardzo długo czekali na ich pierwsze zdjęcie

Radek Majdan z synem! Były sportowiec pochwalił się pierwszym zdjęciem swojego potomka. Na ten moment czekali wszyscy fani śledzący przebieg ciąży Małgorzaty Rozenek-Majdan. Wreszcie się pojawiło i od razu pobiło serca internautów.

Małgorzata Rozenek o in vitro

Starania Radosława Majdana i Małgorzaty Rozenek o dziecko śledziła cała Polska. Para niejednokrotnie szczerze zwierzała się z problemów z płodnością i tym, że konieczne było zastosowanie procedury in vitro.

Synowie Perfekcyjnej Pani Domu z pierwszego małżeństwa z Jackiem Rozenkiem również przyszli na świat w efekcie sztucznego zapłodnienia. Stanisław ma dziś 14, a Tadeusz 10 lat. Małgorzata napisała nawet książkę na temat swoich starań o dziecko i tego, jak dokładnie wyglądał u niej proces zapłodnienia.

Gdy okazało się, że Majdanowie spodziewają się dziecka, uwaga wszystkich osób śledzących nowinki ze świata show-biznesu została skierowana w ich kierunku. Fani nie mogli się doczekać pierwszego zdjęcia dziecka celebrytów. Ku ich radości, w końcu ten moment nastąpił.

Radek Majdan z synem

Na Instagramie Radka Majdana pojawiło się zdjęcie, jak leży na łóżku w towarzystwie… zdjęcia USG przedstawiającego jego przyszłego synka. Chłopiec, co prawda, jeszcze nie przyszedł na świat, ale para już teraz bardzo cieszy się z potomka.

Radosław napisał na swoim profilu:

Czy może być szczęśliwsza chwila????od tej kiedy dowiadujesz się, ze będziesz tata?…????????????

Na zdjęciu wygląda na wyjątkowo szczęśliwego. Widać, że już nie może doczekać się narodzin dziecka.

Droga do macierzyństwa nie była łatwa

Majdanowie przez długi czas starali się o dziecko. Małgorzata przyznała nawet, że ma za sobą kilka poronień. Sytuacji nie ułatwiał też fakt, że kobieta ma już 41 lat.

W końcu parze udało się zrealizować marzenia o potomstwie i niedługo powitają na świecie swoje pierwsze wspólne dziecko. Żona Radosława jest bowiem w 7. miesiącu ciąży. Aby jak najlepiej chronić się przed epidemią koronawirusa, Majdanowie wyjechali z Warszawy. W otoczeniu pięknej przyrody, z dala od zgiełku miasta przygotowują się do powitania syna.

Oboje nadal są bardzo aktywni w mediach społecznościowych i regularnie dodają najnowsze zdjęcia oraz relacje z tego, jak spędzają czas.

Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram

Polecane

Może Cię zainteresować