×

18-latka obudziła się w nocy. Zamarła, kiedy zobaczyła ogromne stworzenie leżące obok niej

Sceny niczym z filmu rozegrały się 20 marca w mieście Kuala Terengganu w Malezji. 18-letnia Nor Alia Aqilla Jamaluddin Read spała w swoim pokoju, kiedy nagle przebudziła się około 3.00 nad ranem. Nie zauważyła jednak nic niepokojącego i po chwili ponownie zasnęła. Po godzinie znów się obudziła. Tym razem jednak z potwornym przerażeniem w oczach, a wszystko za sprawą stworzenia, które znajdowało się tuż obok niej.

Widok mrożący krew w żyłach

Czułam coś miękkiego, ale nie wiedziałam, co to jest. Gdy oczy przyzwyczaiły się do ciemności, zobaczyłam przed sobą głowę węża i poczułam jego język na szyi. Natychmiast wyskoczyłam z łóżka i zapaliłam światło. Byłam w szoku, gdy zobaczyłam ogromnego gada zwiniętego w kłębek na moim łóżku – opowiadała dziewczyna

Youtube

Pyton ważył 26 kg i mierzył ponad 3 metry

Przerażona nastolatka wstała z łóżka i pobiegła po ciocię. Kiedy ta dowiedziała się, co się stało, natychmiast zadzwoniła po odpowiednie służby. Wtedy okazało się, że ogromny pyton ważył 26 kg i mierzył ponad 3 metry długości. Gada udało się złapać, a dziewczyna mogła położyć z powrotem położyć się spać. Z pewnością nie była to jednak dobrze przespana noc.

Skąd pyton wziął się w mieszkaniu?

Na to pytanie nikt nie potrafi odpowiedzieć tym bardziej, że mieszkanie, w którym mieszka na co dzień Alia Aqilla Jamaluddin Read mieści się na 14. piętrze. Czyżby wspiął się aż tak wysoko? Służby podejrzewają, że zwierzę należy do kogoś z budynku. Nikt jednak póki co nie przyznał się, że jego gad zaginął. W sumie chyba nikogo nie powinno to dziwić, bo mógłby mieć przez to niemałe problemy.

Może Cię zainteresować