×

Mariusz Pudzianowski wrzucił selfie z ciężarówki. Pod zdjęciem aż zawrzało

Mariusz Pudzianowski to bez dwóch zdań jeden z najbardziej utytułowanych polskich sportowców. Nie ma się więc co dziwić, że jest autorytetem i wzorem do naśladowania dla wielu Polaków. Nie mniej jednak nawet takim osobistościom zdarzają się wpadki, które nie powinny mieć miejsca. Jedną z nich w ostatnim czasie wychwycił bystry internauta. Strongman szybko odpowiedział na zarzuty, które jego zdaniem są bezpodstawne. Jak było w rzeczywistości?

Pudzianowski bez pasów

Pięciokrotny Mistrz Świata Strongman udostępnił na Facebooku zdjęcie, które wywołało niemałe poruszenie. Na wrzuconym do sieci selfie widzimy, jak Pudzianowski pozuje na przednim siedzeniu tira. Co tak bardzo oburzyło internautów? Siłacz nie ma zapiętych pasów, podczas gdy jedną ręką trzyma kierownicę, co mogłoby sugerować, że właśnie jedzie, a drugą telefon, z którego to zrobił zdjęcie.

Uwaga na drogach! Pudzian w trasie. Niby wolne, a dla frajdy krótka trasa zrobiona do firmy Kosbud po materiały na nową inwestycje w Team Pudzian. I prawie już gotowa, zobaczcie dalej – podpisał zdjęcie Mariusz Pudzianowski

Pudzianowski bez pasów
Facebook

Nie wszystkim się to spodobało

Dziennikarz Łukasz Zboralski udostępnił na swoim Twitterze wpis, na którym publicznie zastanawia się, czy obecny zawodnik MMA zrobił sobie zdjęcie podczas jazdy. Co więcej, w poście oznaczył profil policji, która jego zdaniem powinna zainteresować się zaistniałą sytuacją. Najwyraźniej bardzo zależy mu na wyciągnięciu odpowiednich wniosków.

Samoj… zza kierownicy, bez pasów i chyba na drodze szybkiego ruchu + wszystko w ciężarówce. Halo Polska Policja, może jakoś jednak to dowód? – napisał Zboralski

Pudzianowski bez pasów
Facebook

Co na to sam Pudzianowski?

Pod postem dziennikarza błyskawicznie rozgorzała dyskusja. Wielu internautów stanęło w obronie Pudzianowskiego, podkreślając, że robiąc to zdjęcie równie dobrze mógł stać na poboczu. Jak było w rzeczywistości? Odpowiedź na to pytanie zna tylko i wyłącznie sam Mariusz, który udzielił odpowiedzi pod jednym z komentarzy na jego profilu na Facebooku. Na wpis internauty, który zaznaczył, że „samo*ebki z za fajery to nie pochwala”, najsilniejszy człowiek na świecie odpowiedział krótko:

A ja nie pochwalam gadania, jak nie wiesz czy stoję czy jadę, bo akurat stoję

Pudzianowski bez pasów
Instagram

Myślicie, że mówi prawdę? Kilku internautów zarzuciło mu kłamstwo zważywszy na „rozmazane w wyniku uzyskanej prędkości barierki”, które widać w tle.

Komu wierzycie?

Źródła: www.o2.pl, www.facebook.com
Fotografie: www.facebook.com

Może Cię zainteresować

zamknij