×

Tańczył na dachu pędzącej ciężarówki. Tragiczny finał wygłupów 25-latka

Niebezpieczne wygłupy 25-latka skończyły się dla niego tragicznie. Mężczyzna tańczył na dachu pędzącej ciężarówki. Niestety nie zauważył zbliżającego się wiaduktu. Do sieci trafił film, który nagrano tuz przed koszmarnym zdarzeniem.

Tańczył na dachu pędzącej ciężarówki

Tragiczne zdarzenie miało miejsce 10 listopada w Teksasie w Stanach Zjednoczonych. Nie wiadomo jak ten nieodpowiedzialny mężczyzna dostał się na naczepę jadącej ciężarówki. Na nagraniu widać, jak 25-latek uchyla się przed pierwszym wiaduktem. Następnie tańczył na dachu pędzącej ciężarówki. Niestety, nie zauważył kolejnego niebezpieczeństwa.

Stojąc tyłem do kierunku jazdy, nie podejrzewał, że napotka kolejną przeszkodę. Film, który nagrał jeden z kierowców ucina się właśnie w tym momencie. Jednak policja donosi, ze 25-latk uderzył w znajdujący się nad jezdnią wiadukt.

Na miejscu wypadku natychmiast pojawiły się służby ratunkowe. Niestety nie udało się uratować mężczyźnie życia. 25-latek zmarł po przewiezieniu do szpitala. Świadkowie wypadku oznajmiają, że nikt nie podjął próby, aby ostrzec młodego mężczyznę.

Jechałam kilkadziesiąt metrów dalej. Po tym, jak spadł, mijałam jego ciało. (…) Nikt nie próbował go powstrzymać przed tańczeniem na ciężarówce

– opisuje świadek wypadku, cytowana przez „Daily Mail”.

Widziałem krew na ziemi, widziałem jego wykrzywione ciało i złamaną rękę. To był okropny widok

– relacjonował inny świadek zdarzenia.

Lokalna policja bada przyczynę wypadku. Dodatkowo przesłuchano kierowcę ciężarówki, który twierdzi, że kompletnie nie zdawał sobie sprawy, że ktoś jest na dachu jego naczepy. Kierujący ciężarówką był trzeźwy w momencie zdarzenia.

tańczył na dachu pędzącej ciężarówki
Facebook

Nie jest wiadome w jaki sposób 25-latek wspiął się na naczepę tira

Policja ustala czy wydarzyło się to w momencie postoju ciężarówki czy podczas jazdy. Dodatkowo funkcjonariusze przypuszczają, że mężczyzna mógł nagrywać filmik ze swojego niebezpiecznego wybryku. Informacje te nie są natomiast potwierdzone.

Masz traumę z dzieciństwa? Ten błyskawiczny psychotest pomoże Ci ją rozpoznać.

Źródła: https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/polska/tańczył-na-naczepie-ciężarówki-uderzył-w-betonowy-wiadukt/ar-AA14c6vr?cvid=16a93895a873424caad20100e078537c, www.fakt.pl
Fotografie: Facebook (miniatura wpisu), www.facebook.com

Może Cię zainteresować

0
Would love your thoughts, please comment.x