×

Pan Młody prosi narzeczoną, aby zeszła z ołtarza. Wtedy na jej miejsce zaprasza młodszą kobietę

Ślub to wielkie wydarzenie nie tylko dla pary młodej. To także wyjątkowa chwila dla wszystkich bliskich im ludzi. Emocje potrafią sięgnąć zenitu, gdy patrzy się na zakochanych w sobie ludzi. Poruszające są także sytuacje, gdy przyszła panna młoda ma dzieci z poprzednich związków, a jej partner potrafi stworzyć im kochający dom i dać pewność, że mimo tego że nie łączą ich więzy krwi, są sobie bliscy na dobre i na złe.

Słyszeliśmy wiele opowieści o samotnych kobietach, które pomimo stawiania czoła wszystkim trudnościom na świecie, wychowują i opiekują się dziećmi. Janna jest jedną z takich kobiet, która może pochwalić się piękną, 11-letnią córką. Wszystko zmieniło się w ich życiu, gdy mama poznała Clifftona, miłość swojego życia.

Takiego uczucia można pozazdrościć!

Pomocny i uprzejmy – tym podbił jej serce

Poznali się w dość codziennych okolicznościach, gdy kobieta odśnieżała auto przed domem. Wtedy pojawił się Clifton. Zapytał, czy nie pomóc. Pierwsze wrażenie zrobił fenomenalne i to poskutkowało randkami!

Ślub jak z marzeń

Bardzo szybko zrozumieli, że są dla siebie stworzeni i że chcą zbudować rodzinę. Mężczyzna zamieszkał z ukochaną i jej córką. Na początku chciał sprawić, aby Jayda mu zaufała – i tak się stało. Gdy widział, że wszystko idzie po jego myśli, zrozumiał, że córka jego partnerki jest też jego córką! Poczuł to i nie wahał się zaproponować dziewczynce, aby mówiła do niego 'tato’.

Decyzja na całe życie

W końcu nadszedł ten wyjątkowy dzień – ślub. Para młoda nie mogła doczekać się tej chwili, gdy będą sobie przysięgać miłość na zawsze. Byli bardzo zdenerwowani, ale i podekscytowani. Clift miał przygotowaną pewną niespodziankę.

Janna stała u boku swojego wymarzonego mężczyzny, gdy nagle on poprosił, aby na chwilę odeszła. Poprosił, aby Jayda do niego podeszła.

Wszyscy na sali płakali

Clift wcześniej wypowiedział przysięgę do Jaydy, aby po chwili zwrócić się do jej córki:

Chcę tylko, żebyś wiedziała, że zawsze będę kochał Ciebie i Twoją mamę i zawsze będę Was chronić

Przepiękny gest, który pokazał, że prawdziwy mężczyzną jest ten, kto nie boi się wyrażać własnych uczuć

Może Cię zainteresować