×

Przez ponad 60 lat nikt nie wchodził do tej przyczepy. Nie uwierzysz, co znaleziono w jej środku

Przez wiele lat stara przyczepa kempingowa była całkowicie ignorowana i większość przechodniów nie zwracała nawet na nią uwagi. Po takim czasie można było spodziewać się, że w środku znajdują się jedynie stare połamane meble oraz ogromne warstwy kurzu. Takie wnioski były czymś naturalnym.

W końcu znalazła się osoba, która postanowiła sprawdzić co też znajduje się w opuszczonej przyczepie. To, co odkryła w środku, było totalnym zaskoczeniem. Można powiedzieć, że w pewnym sensie wnętrze jako całość było wręcz idealne!

Jak się okazało, przyczepa kempingowa w stylu retro posiada własny, unikalny urok! Obecnie, na większość miejsc tego typu składają się nowoczesne rozwiązania, które sprawiają, że przyczepy te są przede wszystkim funkcjonalne, zwłaszcza w przypadkach kiedy są one używane jako małe domy.

Ale dzisiejsza bohaterka wpisu w całości urządzona jest w stylu retro. I chociaż meble i urządzenia znajdujące się w środku nie były wymieniane prze wiele lat, okazuje się, że ktoś musiał opiekować się i dbać o przyczepę, zachowując wszystko w oryginalnym stanie.

Przyczepa kempingowa „Vagabond” z 1953 roku stała opuszczona prawie przez 60 lat.

przyczepa kempingowa w stylu retro (1)

Większość osób zakładała, że została ona opuszczona i do tego czasu w jej wnętrzu znajdują się same śmieci.

przyczepa kempingowa w stylu retro (2)

W końcu okazało się jednak, że przyczepa skrywa bardzo interesujące, a zarazem niesamowite wnętrze.

Wnętrze było zachowane w oryginalnym stanie. Na miejscu odkryto panele brzozowe, zasłony i oryginalną wykładzinę, którą nowy właściciel postanowił ostatecznie wymienić. Patrząc jednak na salon poniżej, można stwierdzić, że to miejsce jest jak kapsuła czasu, dzięki której możemy cofnąć się o kilka dekad.

przyczepa kempingowa w stylu retro (3)

W przyczepie przez wiele lat nie wymieniano również urządzeń, a co najlepsze one nadal działają, jak na przykład ta lodówka.

przyczepa kempingowa w stylu retro (4)

Wyjątkowa przyczepa wykorzystuje propan do zasilania kuchenki. I choć propan został zastąpiony wiele lat temu, dzięki tej kuchence nadal można przygotować ciepły posiłek!

przyczepa kempingowa w stylu retro (5)

W tym wyjątkowym miejscu nie zabrakło również sypialni, w której znajdują się dwa łóżka. Jest również piękna boazeria, która dodaje uroku temu miejscu.

przyczepa kempingowa w stylu retro (6)

Patrząc na to wnętrze aż trudno uwierzyć, że tak naprawdę znajduje się ono w przyczepie! Też tak macie?

przyczepa kempingowa w stylu retro (7)

Wszystko zostało zaprojektowane tak, aby osoby korzystające z tego miejsca czuły się w pełni komfortowo, dlatego też przyczepę wyposażono w łazienkę z pełnowymiarową wanną!

przyczepa kempingowa w stylu retro (8)

Przyczepa ma teraz nowego właściciela z którym odwiedza różne zakątki Stanów Zjednoczonych.

przyczepa kempingowa w stylu retro (9)

Jak pokazuje powyższy przykład nie należy oceniać nikogo i niczego jedynie po pozorach, bo życie potrafi zaskakiwać! Jeśli wnętrze przyczepy zrobiło na Was wrażenie, koniecznie udostępnijcie ten wpis dalej!

Może Cię zainteresować