×

Po ukończeniu szkoły dostał od rodziców starego pick-upa. To, co chłopak z nim zrobił, odbiera mowę!

Luke Merrill z Minnesoty był zachwycony kiedy z okazji ukończenia liceum, otrzymał od swoich rodziców rodzinny samochód. I choć pojazd nie był w idealnym stanie, wymagał wiele pracy i odstraszał swoim wyglądem, 18-latek wiedział, że ten samochód jest dla niego stworzony. Stary pickup z 1965 roku był w rodzinie chłopaka od ponad 20 lat i w końcu przyszedł czas, aby to Luke stał się jego jedynym właścicielem.

W poniższym nagraniu nastolatek pokazuje, jak wyglądała półciężarówka przed i po metamorfozie. Dzięki temu zabiegowi możesz przekonać się na własne oczy, jak wiele pracy i wysiłku włożył w ten projekt. Kiedy zobaczyłam w jakim stanie znajdował się podjazd na początku, nie wierzyłam, że Luke przekształci go w takie cudo!

Zresztą Ty również możesz być tego świadkiem. Obejrzyj nagranie, a przekonasz się, że prezent od rodziców skrywał ogromny potencjał, który był niedostrzegalny na pierwszy rzut oka. Na szczęście chłopak nie poddał się i wytrwale dążył do celu, wydając na remont pojazdu jedyne 2,5 tys. zł!

Ta metamorfoza naprawdę robi wrażenie! Jeśli się z tym zgadzasz, koniecznie podziel się historią 18-latka i jego samochodu z innymi.

Polecane

Może Cię zainteresować