×

Wynajęła płatnych morderców, aby zabili jej syna. Uważała, że miała ku temu odpowiedni powód!

Ta historia mrozi krew w żyłach. 32-letnia kobieta przyznała się do zabicia własnego dziecka. Jak się okazuje, zrobiła to z konkretnego powodu…

Tatiana Lozano Pereira przyznała się do zabicia własnego syna, 17-letniego Itaberli Lozano. Do wstrząsających wydarzeń doszło w Cravinhos, w Sao Paulo. Według policyjnych raportów, matka już dawno wyrzekła się syna, a wszystko przez to, że był gejem.

Podobno matka pokłóciła się z synem w Boże Narodzenie. Po ostrej wymianie zdań, nastolatek postanowił zamieszkać z babcią. Jednak 29 grudnia, Tatiana kazała synowi wrócić do domu, udając, że mu wybaczyła.

Kobieta nie zamierzała jednak pogodzić się z synem. Wręcz przeciwnie, planowała okrutną zbrodnię. 32-latka wynajęła dwóch płatnych zabójców, którzy mieli zabić jej własne dziecko! Kazała im ukryć się w domu i czekać, aż Itaberli wróci od babci.

Mordercom nie udało się zabić 17-latka. Jak wyjaśnia Helton Tosti Renz, który zajmuje się tą sprawą, to właśnie wtedy matka chłopca chwyciła nóż kuchenny i zabiła syna.

Według policyjnych raportów, kobieta i jej mąż 30-letni Alex Pereira, a zarazem ojczym ofiary, zabrali ciało nastolatka w odludne miejsce i tam je spalili. Policję o zaginięciu 17-latka poinformowała jego babcia.

Funkcjonariusze zaczęli podejrzewać matkę, kiedy zauważyli, że jest zaskakująco obojętna na wieść o zaginięciu syna. Co więcej, sama nie zgłosiła tego problemu odpowiednim służbom.

Zwęglone szczątki nastolatka zostały znalezione 7 stycznia. Policja zabezpieczyła 2 noże z domu ofiary.


Władze podały, że matka przyznała się do zamordowania syna i wynajęcia zbirów. Utrzymywała jednak, że jej mąż był niewinny. Prawdopodobnie 30-latek będzie odpowiadał za pomoc w ukryciu ciała.

Dario Rosa, wujek ofiary, zdradził policji, że matka odrzuciła chłopca, ponieważ był gejem.

Miał pracę, był bardzo uprzejmy, nigdy z nikim się nie kłócił. Miał tylko problemy z matką, która nie akceptowała tego, że jest homoseksualistą. Matka powinna kochać swojego syna, a nie go zabijać Cała rodzina jest rozdarta i trudno będzie odzyskać nam spokój – przyznaje wuj ofiary.

Tatiana trafiła do więzienia dla kobiet w Cajuru, podczas gdy trzej mężczyźni zamieszani w sprawę, zostali przeniesieni do więzienia w Santa Rosa de Viterbo. Śledztwo nadal trwa.

Polecane

Może Cię zainteresować