×

Wkurzony mężczyzna kupuje dom obok swojej byłej żony. Na tarasie stawia ten gigantyczny pomnik

W 2013 roku Alan Markovitz przeprowadził się do domu w Bloomfield Hills, w stanie Michigan. I nie byłoby w tym nic niezwykłego, gdyby nie fakt, że w sąsiednim domu mieszkała jego była żona z mężczyzną, z którym podobno go zdradzała.

To jednak nie koniec tej historii. Alan postanowił ulokować oryginalną rzeźbę w ściśle określonym miejscu, aby jego była żona i jej nowy partner mogli ją oglądać przez 24 godziny na dobę. Ta inwestycja kosztowała go prawie 28 tys. zł.

Co też takiego postanowił przekazać za pośrednictwem szokującego pomnika?

Alan Markovitz kupił dom obok byłej żony. Mężczyzna zrobił to z premedytacją, ponieważ planował coś specjalnego…

pomnik-zemsty-1

Alan twierdzi, że jego żona zdradzała go z mężczyzną, którego dobrze znał. Co więcej, zamieszkała z nim dwa dni po ich rozstaniu.

pomnik-zemsty-2

Zdradzony małżonek zlecił pewnemu artyście wykonanie nietypowej rzeźby. Mężczyzna miał zbudować gigantyczny pomnik z brązu, przedstawiający środkowy palec. Instalacja liczy prawie 4 m wysokości.

pomnik-zemsty-3

To jednak nie koniec… Alan wyposażył pomnik w reflektory, które oświetlają go nocą. Dzięki temu zabiegowi rzeźba jest dobrze widoczna przez 24 godziny na dobę.

pomnik-zemsty-4

Alan, który jest opisywany przez swoich sąsiadów jako rozważny mężczyzna, nie rozumiał, dlaczego jego rzeźbą zainteresowały się media. Jak wyjaśniał, nie chodziło o obrazę jego byłej, tylko o jej nowego partnera, który zdaniem urażonego Alana nie jest prawdziwym mężczyzną.

A Ty, co myślisz o zemście mężczyzny? Czekam na Twoją opinię w komentarzach poniżej!

Polecane

Może Cię zainteresować