×

Przypadkowo natknął się na 5 ludzkich ciał. Tuż obok nich płakała dziewczynka

Przerażające odkrycie na wyspie Fidżi. W poniedziałek, 26 sierpnia, podróżujący na koniu mężczyzna chciał dotrzeć do swojego bydła w Nausori Highlands. W pewnym momencie, zupełnie przypadkowo, natknął się na ludzkie zwłoki leżące w pięknym, malowniczym miejscu, które odwiedzało wielu turystów. Chwilę później okazało się, że wśród martwych ludzi był ktoś jeszcze.

Przerażające odkrycie na wyspie Fidżi
Imgur

Przerażające odkrycie na wyspie Fidżi i szczęście w nieszczęściu

Mężczyzna, który dokonał przerażającego odkrycia, zatrzymał przejeżdżający tamtędy pojazd w celu uzyskania pomocy. Kiedy wysiadła z niego 25-letnia Kelera Toloi, zauważyła, że tuż obok ciał jest ktoś jeszcze. Mała dziewczynka, która wciąż żyła. Maleństwo, które miało niespełna rok, zostało nazwana Sumairą Kumar. Mała jest uważana za siostrzenicę jednego z tragicznie zmarłych osób. 25-latka natychmiast zajęła się dzieckiem. Zmieniła mu pieluchę, po czym nakarmiła je z butelki. Zdaniem kobiety Sumaira miała mnóstwo szczęścia.

Dla mnie, jako matki, jest to wyjątkowy smutny scenariusz. Bardz mi przykro, że takie sytuacje mają miejsce. Wzięłam ją na ręce i od razu wymieniłam mokrą pieluchę. Następnie podałam jej dwie butelki mleka. Wyglądała na bardzo głodną… Na szczęście nie chodziła, bo spadłaby z klifu – mówi Kelera Toloi

Zabraliśmy dziecko, które wciąż żyło i płakało, a potem zadzwoniłem na policję. Po 14 latach podróżowania w tym obszarze po raz pierwszy miałem do czynienia z tak przerażającym widokiem – dodaje mężczyzna, który jako pierwszy zauważył martwych ludzi i dziecko

Przerażające odkrycie na wyspie Fidżi
Imgur

Dziewczynka trafiła do szpitala, a teren, w którym znaleziono ludzie ciała, został zabezpieczony przez policję

Wśród tragicznie zmarłych osób był 63-letni Nirmal Kumar, jego 54-letnia żona Usha Devi, 34-letnia córka Usha Devi, a także wnuki w wieku 11 i 8 lat. Co było przyczyną ich śmierci? Z przeprowadzonej sekcji zwłok wynika, że wszyscy członkowie rodziny zmarli w skutek spożycia toksycznej i śmiertelnie niebezpiecznej substancji. Policja nie ujawniła jednak, o jakiej substancji mowa.

Śledczy wciąż prowadzą dochodzenie w sprawie tragicznej śmierci pięciu osób. W tym celu przesłuchana została m.in. osoba, która bardzo dobrze znała zmarłą rodzinę.

Może Cię zainteresować

zamknij