×

3-latka wyszła przez okno i biegała po hotelowym gzymsie kilkadziesiąt metrów nad ziemią!

Przerażające nagranie pochodzi z hotelu kurortu na Wyspach Kanaryjskich. Widać na nim, jak dziewczynka w wieku około 3 lat, beztrosko spaceruje po niewielkim, lekko wysuniętym od elewacji fragmencie ściany apartamentowca Playa Paraíso.

Od razu nasuwa się pytanie – gdzie byli opiekunowie?!

Przerażające nagranie z hotelu

To nagranie trudno oglądać ze spokojem. Szczególnie, jeśli cierpi się na lęk wysokości. Wystarczył moment nieuwagi, by mała dziewczynka wyszła przez balkon i beztrosko spacerowała wzdłuż ściany wysokiego budynku.

Przerażające nagranie z hotelu
YouTube

Do incydentu doszło w miejscowości Adeje na Teneryfie. Mrożący krew w żyłach „spacer” uwieczniła belgijska turystka, przebywająca w pokoju na przeciwko. Nagranie szybko stało się najpopularniejszym wideo w Hiszpanii i nie tylko tam – w ciągu par dni, wideo zostało wyświetlone już ponad 3 miliony razy.

Dziewczynka wydostaje się przez okno, a potem biega po gzymsie budynku na wysokości kilkudziesięciu metrów nad ziemią. W pewnym momencie postanawia przejść przez balustradę balkonu. Gdy jej się to nie udaje, podskakując, wraca do okna.

Gdzie byli rodzice?

Gdy dziewczynka postanowiła wybrać się na „spacer w chmurach”,  jej rodzice brali ponoć prysznic. Takie informacje przekazała hiszpańska stacja telewizyjna Antena 3. Nie wiadomo, dlaczego zostawili kilkuletnie dziecko bez opieki.

Przerażona turystka, która była świadkiem zdarzenia, natychmiast powiadomiła ochronę. Jednak sytuacja rozgrywała się tak dynamicznie, że gdyby coś stało się dziewczynce, ochrona nie zdążyłaby w żaden sposób zareagować.

Rodzina dziewczynki pochodzi z Finlandii i przyjechała do Hiszpanii na wakacje.

Podczas takich akcji, nawet najbardziej wytrawni kaskaderzy potrzebowaliby solidnych zabezpieczeń. To, że dziewczynce nic się nie stało, jest prawdziwym cudem.

Sprawą zajęli się już miejscowi urzędnicy

Fotografie: YouTube (miniatura wpisu), YouTube.com

Może Cię zainteresować

zamknij