×

Przepowiednie nieomylnego jasnowidza. Przewidział m.in. epidemię koronawirusa!

Przepowiednie nieomylnego jasnowidza robią wrażenie nawet na największych sceptykach. Mężczyzna z niebywałą skutecznością i dokładnością przewidział wydarzenia, które miały miejsce w 2020 roku. Czy posiada również prognozy na przyszły rok?

Dar jasnowidzenia

Jasnowidze istnieją na świecie od zarania dziejów. Ludzie posiadający zdolności przewidywania przyszłości często spotykają się z kąśliwymi komentarzami ze strony osób nieposiadających wiary w zjawiska duchowe i niewyjaśnione. Dzieje się tak, ponieważ istnieje spora rzesza szarlatanów lub fałszywych proroków, pragnących zarobić na swoich prognozach duże pieniądze.

W Polsce za najsłynniejszego jasnowidza uznaje się Krzysztofa Jackowskiego, który regularnie na swoim youtubowym kanale dzieli się z widzami swoimi najświeższymi prognozami. Część jego przepowiedni rzeczywiście okazuje się prawdziwa, część jest jednak błędna. Na początku listopada jasnowidz z Człuchowa alarmował, że w Polsce pojawią się niemieckie wojska. Nic takiego nie nastąpiło.

Za granicą za jednego z najbardziej cenionych jasnowidzów uznaje się Nicolasa Aujula. Mężczyzna przewidział m.in. przegraną Donalda Trumpa w wyborach prezydenckich, pandemię koronawirusa oraz pożar katedry Notre Dame. Teraz opublikował zapowiedź tego, co czeka nas w nadchodzącym roku. Okazuje się, że przyszłość świata maluje się w ciemnych barwach.

Przepowiednie nieomylnego jasnowidza

Wszystko wskazuje na to, że 2021 roku nie przyniesie rozwiązania ogólnoświatowej pandemii koronawirusa. COVID-19 będzie nam towarzyszyć jeszcze bardzo długo, a stabilizacja sytuacji może nastąpić najwcześniej w 2022 roku. Brytyjski jasnowidz przewiduje, że przed nami jest trudny okres dziejowy. Na całym świecie nastąpi eskalacja protestów i wzrost niepokojów społecznych. Zwiększy się również intensywność zjawiska migracji, które Aujula określa mianem „exodus”. W swoich wizjach jasnowidz widzi również Nowy Jork stojący w ogniu.

Aujula wieszczy, że rządy prawicowe ulegną wzmocnieniu zwłaszcza w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce. Zostanie zamordowany przywódca jednego z krajów, co stanie się wiodącym tematem na całym świecie. Jeśli chodzi o świat celebrytów, to na skutek szczerego wywiadu, którego udzieli Meghan Markle, wybuchnie skandal. Była księżna ujawni bowiem sekrety związane z życiem rodziny królewskiej. Ponadto, Harry i Meghan po raz kolejny zostaną rodzicami.

Fotografie: Twitter (miniatura wpisu), Twitter

Może Cię zainteresować

zamknij