×

Przepowiedział losy Polski na rok 2019. Jego słowa zaczęły się już spełniać

Krzysztof Jackowski to bez wątpienia jeden z najbardziej charakterystycznych i rozpoznawalnych jasnowidzów w Polsce. Medium (tak jest nazywany) podejmowało się już przewidywań nadchodzącej pogody, miejsc, w których mogą znajdować się ofiary morderców czy nawet przepowiedni końca świata. I choć popularność Jackowskiego nie maleje, w ostatnich dniach furorę robi przepowiednia innego Polaka, Wojciecha Glanca. Jasnowidz i tarocista kilka miesięcy temu zdradził bowiem, co czeka nas w 2019 roku. Zdaniem co niektórych, jego przepowiednia właśnie zaczęła się spełniać. Czy mamy się czego obawiać?

Sytuacja w Polsce wcale się nie uspokoi

Zdaniem Wojciecha Glanca w Polsce nie będzie lepiej – przynajmniej nie w najbliższym czasie. Władza i społeczeństwo dalej będą toczyły ze sobą boje, przez co zarówno jednymi jak i drugimi będą targały skrajne emocje. Taka kolej rzeczy w konsekwencji przyczyni się do wzrostu liczby samobójstw i kłopotów na tle politycznym.

Przegrana PiS jest tylko pozorna. To ośmiornica, która zmienia swoje kolory ale macki ma wszędzie. Oczywiście czeka nas parę skandalicznych niespodzianek. Poważna katastrofa kolumny rządowej, tym razem śmiertelna dla pasażera wywoła poważne zamieszanie w rządzie – oznajmia jasnowidz

Maskowanie prawdziwych działań władz i niepokojące zdarzenia, które mogą wpłynąć na przyszłość naszego kraju

Jasnowidz uważa, że wszystko będzie dokładnie zaplanowane przez rząd. Swoje pomysły i działania będzie maskował tzw. tematami zastępczymi takimi jak in vitro czy aborcja, o których tak sporo w ostatnim czasie się mówi. Nie to jednak będzie w tym wszystkim najgorsze. Unia Europejska podobno nałoży na Polskę bolesne sankcje. Uprzedził również, że już w czerwcu szef partii rządzącej dostanie podczas przemowy „dziwnego ataku”. Co miał na myśli? Póki co nie wiadomo. Wiadomo natomiast, jakie mogą być tego konsekwencje.

Piekło otworzy bramy dla następnego kościelnego hierarchy. Po prostu cofnie mu „delegację”. Jego śmierć uwolni następne „demony”, bo wypłyną sprawy ciągle nieznanych afer kościelno-rządowych – mówił kilka miesięcy temu mając najprawdopodobniej na myśli głośny dokument braci Sekielskich

Wydarzenia na świecie

Jasnowidz odniósł się także do wydarzeń na świecie. Niestety tutaj też nie ma dobrych informacji. Wojciech Glanc ostrzega bowiem przed wybuchem wulkanu we Włoszech, tsunami w Japonii i wojną, która może wybuchnąć na naszym kontynencie.

Wierzycie w jego przepowiednie?

Polecane

Może Cię zainteresować