×

Jackowski przewiduje pogodę. „Lato będzie się przeplatało z dużymi zawirowaniami”

Krzysztofa Jackowskiego zna dzisiaj chyba każdy. Jasnowidz wielokrotnie pomagał już w poszukiwaniach osób zaginionych, wskazując miejsca, gdzie należy ich szukać, przepowiadał przyszłość, opowiadał o polityce, konfliktach zbrojnych, nadchodzącym końcu świata czy pogodzie. Co do tego ostatniego, jego prognozy bardzo często są nie tylko długoterminowe, ale również bardzo szczegółowe. Jak się jednak mają do rzeczywistości i czy można mu wierzyć? Spójrzmy na to, co mówił niedawno.

Przepowiednia Jackowskiego póki co się nie sprawdza?

Moim zdaniem tegoroczna wiosna bardzo szybko przeobrazi się w lato. Będzie bardzo słoneczna, bardzo ciepła. Tegoroczne lato kojarzy mi się z ciepłem, ale jednocześnie może być bardzo kapryśne. W moim odczuciu lato będzie się przeplatało z dużymi zawirowaniami pogody. Uważam, że w tym roku lato będzie długie, z tym, że będą gwałtowne zmiany pogody: z burzami i nawałnicami – przewidywał jeszcze w marcu w rozmowie z se.pl

No cóż, póki co ciężko wierzyć w wiarygodność tych słów. Choć przez kilka dni faktycznie było bardzo ciepło i słonecznie, od paru tygodni pogoda wcale nas nie rozpieszcza. Temperatury praktycznie nie przekraczają 20 stopni Celsjusza, a obfite opady deszczu zdecydowanie bardziej przypominają jesień niż wiosnę czy zbliżające się wielkimi krokami lato. Jackowski jeszcze wtedy dodał, że lipiec będzie najpiękniejszym miesiącem bieżącego roku. Nie pozostaje nam nic innego, jak trzymać kciuki, żeby tak właśnie było.

Ponownie zasięgnięto opinii jasnowidza

„Super Express” postanowił sprawdzić, czy w przewidywaniach Jackowskiego nic się nie zmieniło. Czy lato faktycznie „będzie długie” jak zapowiedział wcześniej?

Od susz i upałów po nagłe, wielkie ulewy z podtopieniami. Kompletna karuzela pogodowa. Lato fajne, gorące, z licznymi załamaniami pogody i potężnymi ulewami. Mówiłem, że w tamtym roku lato będzie długie i suche. Było takie. W tym roku będzie gorące, ale będzie sporo kataklizmów deszczowych, burzowych, wichurowych, ulewowych przeplatało się z tym gorącym latem. Tak mi się to kojarzy. Wydaje mi się, że lipiec będzie bardzo ładny i ciepły, podobnie jak pierwsza połowa sierpnia. Potem do Polski nadejdzie ochłodzenie – przekonuje jasnowidz

Wszystko wskazuje więc na to, że najlepszym miesiącem na urlop będzie lipiec. Pytanie tylko, czy wierzyć przepowiedniom Jackowskiego?

Polecane

Może Cię zainteresować