×

Przepowiednia na 2021 rok Jackowskiego. „To będzie krótka prezydentura”

Przepowiednia na 2021 rok nie wróży nic dobrego. Najbliższe 12 miesięcy upłynie nam w dość nerwowej atmosferze, wynikającej z panującej epidemii COVID-19. Jasnowidz Krzysztof Jackowski podzielił się swoimi prognozami na nadchodzący rok.

Będzie coraz gorzej

Zdaniem jasnowidza Jackowskiego rok 2021 wcale nie będzie lepszy od obecnego. Czekają nas bowiem liczne zawirowania na światowej scenie politycznej. Zgodnie z przepowiedniami Krzysztofa Jackowskiego, już 20 stycznia nastąpi zaprzysiężenie Joe Bidena na prezydenta USA.

Jasnowidz przeczuwa, że prezydentura Bidena nie będzie zbyt korzystna dla naszego kraju.

Prezydentura Bidena… będzie chłodna dla Polski. To będzie krótka prezydentura.. krótka prezydentura.

Od marca do maja 2021 roku światem będą wstrząsać kolejne problemy. Konflikty zbrojne i strajki będą dominować w serwisach informacyjnych. Co gorsza, w wielu miejscach na świecie dojdzie do zachwiania demokracji. Doprowadzi to do drastycznego obniżenia bezpieczeństwa wybranych krajów. 

W 2021 roku doświadczymy jeszcze czegoś, jak syreny ostrzegawcze, jak w państwach, które ostrzegają, że może nastąpić jakieś zagrożenie, nalot. Nie twierdzę, że to nad całą Europą będzie.

Przepowiednia na 2021 rok

W opinii jasnowidza Jackowskiego, udostępnienie szczepionek wcale nie przyczyni się do zwalczenia epidemii COVID-19. Co gorsza, obostrzenia zaczną być wykorzystywane jako forma ucisku społeczeństw.

Najgorsze dopiero przed nami. 2021 rok mi kojarzy się z takimi zdarzeniami. Wydawać by się mogło, że te szczepionki w jakiś sposób rozwiążą sytuację z zarazą, że te szczepionki odmienią nasz codzienny dzień, że zaczniemy żyć normalniej, bez tych obostrzeń. Nic takiego się nie wydarzy. Mam przeczucie, że obostrzenia zamienią się w ucisk. 2021 rok, pierwszy kwartał, pokaże nam to, że zaczniemy zauważać społeczny ucisk.

Krzysztof Jackowski jest przekonany, że już niebawem wyjdzie na jaw cała prawda związana z podłożem epidemii koronawirusa. Okaże się, że jest to nic innego jak zaplanowana z dużą starannością, polityczna rozgrywka.

Pewne rzeczy, czy jest szczepionka, czy nie, wchodzą już jako norma naszego życia, więc bezdyskusyjnie 2021 rok jest dalszą kontynuacją tego, co się w tym roku zaczęło, tylko w 2021 będziemy już widzieć wyraźnie, że sprawy naprawdę idą w niedobrym kierunku i są w dużej mierze upolitycznione. Będziemy widzieli, ze niektóre zarządzenia, zalecenia, postępowania polityków są zaplanowane. Mam odczucie, ze politycy nie będą się z tym kryli. Nie tylko na świecie, ale i w Polsce.

Fotografie: YouTube, Twitter

Może Cię zainteresować