×

7-latek drżącym głosem mówi, że ma dość życia. „Chcę dołączyć na zawsze do Pana Boga”

Mimo że film jest w języku francuskim, nie ma znaczenia, z jakiego kraju pochodzi chłopiec, który zwraca się do ludzi. Przejmujące słowa wypowiadane przez 7-latka mogłyby należeć do każdego dziecka, ponieważ coraz częściej słyszy się o znęcaniu się starszych dzieci nad młodszymi.

W czasie wstrząsającego nagrania dowiadujemy się, że chłopiec jest prześladowany w szkole

Drżącym głosikiem wyznaje, że on i jego młodszy braciszek są bici przez jednego ucznia. Na koniec z jego ust padają słowa, których nie chciałby usłyszeć żaden rodzic: „Chcę na zawsze dołączyć do Pana Boga”.

Chłopiec uczęszcza do katolickiej szkoły w Aisne w północnej Francji i to właśnie tam spotkało go coś tak okropnego

Film chłopca znalazł się w sieci i od razu wywołał lawinę komentarzy. Internauci nie mogli uwierzyć, że dziecko dziecku jest w stanie wyrządzić tyle krzywdy.

Od tamtego roku jest taki chłopiec, który cały czas mnie bije, a teraz bije też mojego młodszego brata. Powiedziałem mamie, że chcę dołączyć do Pana Boga i umrzeć. Jestem zmęczony tym małym chłopcem, który nie przestaje mnie bić codziennie. Chcę na zawsze dołączyć do Pana Boga i chcę, żeby przestał mnie bić

Tak poważne słowa z ust małego dziecka są jasnym sygnałem, że coś niepokojącego się z nim dzieje. Francuski dziennik „Le Parisien” podzielił się informacją, że mama 7-latka zgłosiła sprawę na policję. Przed emisją programu dziecko została przesłuchane przez żandarmerię.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=4&v=LDSe6TmGMDw

Aż strach pomyśleć, ile jest takich dzieci, które nie umieją prosić o pomoc i dochodzi do tragedii

Polecane

Może Cię zainteresować