×

Ojciec montuje kamerę w plecaku autystycznego syna. W ten sposób odkrywa przerażającą prawdę

Stuart Chaifetz to ojciec 10-letniego chłopca z autyzmem. W szkole nauczyciele skarżyli się na „gwałtowne wybuchy chłopca”. Mężczyzna postanowił dowiedzieć się więcej o całej sprawie.

Stuart wysłał swojego syna Akiana z ukrytym magnetofonem. Mężczyzna nie przypuszczał jak wstrząsająca może okazać się prawda.

Akian podobno nawet uderzył swojego nauczyciela. W rzeczywistości chłopiec ma bardzo łagodne i przyjazne usposobienie. Ojca zastanowiło co mogło spowodować tak gwałtowne zachowanie 10-latka.

DSC_2507

Po powrocie chłopca ze szkoły, Stuart obejrzał nagranie. Wideo odsłoniło przerażającą prawdę o tym, co tak naprawdę dzieje się w szkole.

Dwie nauczycielki nękały psychicznie chorego chłopca. Nagranie zawierało godziny słownego poniżania i obelg skierowanych do 10-latka.

0821_BRI_A_Kindergarten_5829

Na nagraniu słychać także jak nauczycielki przy swoich uczniach rozmawiają od nadużywaniu alkoholu i swoim życiu seksualnym.

Obraźliwe słowa bardzo wzburzyły 10-letnim chłopcem, stąd też jego wybuch złości i napad agresji wobec kobiet.

autism

Zachowanie nauczycielek wobec dzieci jest okrutne. Chłopiec z autyzmem zmaga się z wieloma lękami, a krzyki nauczycielek tylko wzmagają jego panikę.

Ulubionym celem nękania nauczycielek oczywiście stał się bezbronny Akian. Większość obelg jest skierowana właśnie w jego stronę.

Lesson 2

Stuart nagłośnił sprawę, by inni rodzice byli świadomi zagrożeń, które czekają na dzieci w szkole – miejscu, w którym powinny być bezpieczne.

Rodzice są zszokowani ujawnionym nagraniem. Niedopuszczalne zachowanie nauczycielek wstrząsnęło opinią publiczną, nawet pomijając specjalne potrzeby poszczególnych dzieci.

Polecane

Może Cię zainteresować