×

Od 20 lat nie zmieniała fryzury. W końcu postawiła na blond i odważne cięcie

Zmiany wizerunkowe potrzebne są każdej z nas i wie o tym także Mary, która zatęskniła za zmianami w swoim życiu. Chciała przestać wyglądać na zmęczoną i, jak sama określiła, starą. Zdecydowała się na drastyczną zmianę po to, aby zaskoczyć nie tylko siebie, ale i swoich bliskich.

„Przez 20 lat nosiłam długie włosy i nic z nimi nie robiłam, ale dziś już wiem, że to był ogromny błąd”

Latami nie mogła rozstać się ze swoim wizerunkiem, który zaczął jej po prostu doskwierać. Bała się ściąć włosy, ale też z drugiej strony bardzo tego pragnęła. Sama nie odważyłaby się podjąć tak ważnej decyzji, dlatego poprosiła o zdanie specjalistów.

Gdy tylko fryzjer zabrał się za ścinanie jej długich włosów, na początku głośno westchnęła, ale już po chwili sama się uspokoiła i oddała w ręce specjalistów

Nie mogłam patrzeć w lustro i tylko na podłodze widziałam moje długie włosy, które jeden po drugim upadają bezwiednie. Bałam się, ale byłam też bardzo mocno podekscytowana. Jednak już po kilku godzinach wiedziałam, że to była najlepsza decyzja w moim życiu. Do tego makijaż i delikatnie podkreślone oko – nigdy nie umiałam tego robić. Dziś już nam pewne triki

„W sumie zrobiłam to dla mojego męża, na naszą 27. rocznicę ślubu. Mam nadzieję, że mu się spodoba”

On sam nie był zwolennikiem tego, abym ścinała włosy, ale gdy tylko mnie zobaczył, od razu zmienił zdanie. Kto by nie zmienił, prawda?

Naszym zdaniem to był strzał w dziesiątkę!

Może Cię zainteresować

zamknij