×

Znany polityk zdradził żonę z… mężczyzną. Jest przeciwnikiem LGBT i promuje wartości rodzinne

Polityk, znany jako przeciwnik LGBT został przyłapany na seksie w swoim biurze z… mężczyzną. Obecnie stoi przed ponad 30 oskarżeniami o niewłaściwe zachowanie seksualne. Czy więc przeciwnik LGBT jest gejem?

Czy przeciwnik LGBT jest gejem?

Republikański członek legislatury w Ohio, Wes Goodman został zmuszony do rezygnacji ze stanowiska po tym, jak świadek doniósł o jego romansie pozamałżeńskim. Podobno przyłapano go w jego biurze z innym mężczyzną. I właśnie to wzbudza największe kontrowersje, ponieważ polityk jest zatwardziałym przeciwnikiem środowisk LGBT…

Goodman zawsze promował „wartości rodzinne”, a jego żona to asystentka dyrektora corocznej manifestacji antyaborcyjnej zwanej „March for Life”.

Oskarżeń o niewłaściwe zachowania seksualne wytoczyło więcej osób

Według IJR, Goodman regularnie kontaktował się z mężczyznami. Zwykle byli oni w wieku od 18 do 24 lat. Rozmowy z politykiem często miały charakter jednoznacznie seksualny. Ponadto, wysyłał do nich sugestywne wiadomości oraz zdjęcia swoich narządów płciowych.

Jedna z rzekomych ofiar, która chciała pozostać anonimowa, powiedziała, że miała skontaktować się z Goodmanem i porozmawiać o polityce. Dwa tygodnie później poprosił o Snapchata i tak zaczęli rozmawiać.

Ciągle wysyłał mi Snapy i zawsze komentował moje historie. Zapytał także z iloma kobietami spałem. Zastanawiał się, co robię w piątkowe i sobotnie wieczory

Kampania wyborcza

W czasie kampanii wyborczej, na swojej stronie internetowej pisał, że „zdrowe, kwitnące życie nastawione na wartości rodzinne jest źródłem dumnej historii Ohio i kluczem do przyszłej świetności”.

A co, według niego było warte ochrony… podczas kampanii?

Ideały kochającego ojca i matki, oddane małżeństwo i troska o siebie. To one są warte ochrony

Co na to sam zainteresowany?

Sprawa zabrnęła już na tyle daleko, że sam polityk nie zaprzeczał tego, co zrobił. Prosił jedynie o uszanowanie prywatności jego i rodziny.

Szczerze żałuję, że moje działania i wybory powstrzymały mnie od służenia moim wyborcom i naszemu państwu w sposób, który odzwierciedla najlepsze ideały służby publicznej

Oopublikował również przeprosiny.

Przepraszam wszystkich, których zawiodłem. Przechodzę do następnego rozdziału mojego życia. Proszę o zachowanie prywatności mojej rodziny i przyjaciół

To nie pierwszy przypadek silnej homofobii idącej w parze ze skrywanym homoseksualizmem. Z czego wynika ta hipokryzja?

Fotografie: Imgur.com (miniatura wpisu), Instagram.com

Może Cię zainteresować

zamknij