×

Prośba Magdaleny Stępień do żałobników. Jeśli posłuchają, uratują inne dziecko!

Kilka dni temu media obiegła bardzo smutna informacja. Syn Magdaleny Stępień i Jakuba Rzeźniczaka zmarł. Chłopczyk przegrał walkę z nowotworem. Lada dzień ma się odbyć pogrzeb maluszka. Informację o ostatnim pożegnaniu opublikowała w mediach społecznościowych mama zmarłego Oliwiera. Pojawiła się tam również prośba Magdaleny Stępień do żałobników. Jej słowa poruszają do łez!

Syn Magdaleny Stępień i Jakuba Rzeźniczaka nie żyje. Przegrał walkę z rakiem

Kiedy mały Oliwier, syn Magdaleny Stępień i Jakuba Rzeźniczaka, miał zaledwie kilka miesięcy, przyszło mu stoczyć potwornie trudną walkę. Walkę z bardzo rzadkim nowotworem wątroby. Rodzice robili wszystko, co w ich mocy, aby pomóc dziecku wrócić do zdrowia. Niestety, mimo uzbieranych pieniędzy i fachowej opieki najlepszych specjalistów życia Oliwierka nie udało się uratować. Odszedł w nocy z 26 na 27 lipca w klinice w Izraelu. Chłopiec zaledwie 11 dni wcześniej skończył roczek.

Pogrążeni w żałobie rodzice podzielili się bardzo smutną wiadomością o śmierci dziecka za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Kochani,

Choroba Oliwierka niestety szybko rozprzestrzeniła się i zabrała naszego Aniołka tutaj na Ziemi Świętej, w Izraelu.

Czujemy niewyobrażalny ból, ale i ogromną wdzięczność, za każdy dzień jego życia. Było tych dni dokładnie 376…

– czytamy w poruszającym wpisie.

Pogrzeb Oliwiera Rzeźniczaka

Msza pogrzebowa oraz ostatnie pożegnanie Oliwierka odbędzie się w kaplicy na cmentarzu przy ul. Wojska Polskiego 59A w Oleśnicy, 1 sierpnia (poniedziałek) o godzinie 14:00. Wszystkich, którzy chcą się pomodlić z nami Różańcem Świętym zapraszamy od 13:40 do kaplicy

– informują rodzice Oliwiera.

W ostatnich dniach media obiegła prośba matki chrzestnej Oliwiera Rzeźniczaka. Teraz do żałobników zaapelowała matka zmarłego chłopca.

Prośba Magdaleny Stępień do żałobników

Magdalena Stępień zaapelowała do żałobników, aby zamiast kwiatów pomodlić się za Oliwierka. Poprosiła również o pomoc w zebraniu pieniędzy na leczenie chorej dziewczynki.

Drodzy, zamiast kwiatów poprosimy o modlitwę za Oliwierka i drobny datek na leczenie Zosi

– czytamy na Instagramie.

Magda Stępień udostępniła link do zbiórki na małą Zosię, która cierpi na SMA.

Relacja na Instagramie została opatrzona zdjęciem małego Oliwierka, który z uśmiechem od ucha do ucha bawił się na huśtawce. Spoczywaj w pokoju Aniołku [*].

Prośba Magdaleny Stępień do żałobników
Instagram
Źródła: www.instagram.com, parenting.pl
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), www.instagram.com

Może Cię zainteresować

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
zamknij