×

Justyna Żyła być może wystąpi w telewizji. Dostała propozycję udziału w znanym programie

O żonie polskiego skoczka, Justynie Żyle, nie bez powodu zrobiło się w ostatnim czasie wyjątkowo głośno. Wszystko za sprawą konfliktu z mężem, który ciągnie się już od dobrych kilku miesięcy, a później rozbieranej sesji w magazynie dla dorosłych. Teraz okazuje się, że rozgłos na popłacił się jej. Otóż Justyna dostała właśnie nową propozycję, która pomoże zdobyć jej jeszcze większa popularność. Pytanie tylko czy na nią przystanie.

Propozycja wzięcia udziału w programie

Jak donosi „Super Express”, Justyna Żyła dostała właśnie zaproszenie do wzięcia udziału w kolejnej edycji programu „Agent”. Co na to żona skoczka? Podobno nie jest na chwilę obecną zainteresowana. Na razie nie podjęła jednak ostatecznej decyzji i najwyraźniej jej się do tego nie śpieszy, bo korzystając z wakacji wyjechała wraz z najbliższymi do Chorwacji.

Przyszłość Żyłów

Między Żyłami wciąż toczy się sprawa rozwodowa, a do mediów trafiają co raz to nowsze informacje dotyczące konfliktu Piotrka i Justyny. W ostatnim czasie żona skoczka dostała od prawnika oficjalny zakaz kontaktowania się z mężem i publicznego wypowiadania się na jego temat. Więcej na ten temat można przeczytać tutaj.

Myślicie, że kiedyś to się skończy?

Może Cię zainteresować