×

W tajemnicy przed żoną zaczął realizować tajny projekt w piwnicy. 20 dni później zawołał ją na dół

Silvia i jej córka kochają rękodzieło, ale nigdy nie mogły w pełni rozwinąć swojego talentu, ponieważ w ich domu w Utah brakowało miejsca, gdzie mogłyby pracować. Wszystko jednak zmieniło się w 2014 roku, kiedy to mama i córka wyjechały do rodziny na kilka tygodni.

W tym czasie, w domu pozostała głowa rodziny – Andrew. Kochający mąż i oddany tata, wiedząc jak wielkie znaczenie w życiu jego ukochanych kobiet odgrywa pasja, postanowił stworzyć dla nich profesjonalną pracownię w piwnicy.

Choć projekt wymagał sporo pracy i czasu, mężczyzna wytrwale dążył do celu, a cały proces powstawania niespodzianki udokumentował na nagraniu powyżej.

Andrew poświecił 20 dni na budowę profesjonalnej pracowni, w której Silvia i ich córka mogą tworzyć kreatywne projekty. Mężczyzna napisał na YouTube’ie, że choć projekt wymagał sporo pracy, dzięki temu, że był sam mógł pracować o każdej porze dnia.

Dzięki niezwykłemu talentowi, poświęceniu i ogromnej dawce miłości, mężczyźnie udało się stworzyć coś niesamowitego, o czym najlepiej świadczy reakcja matki i córki, kiedy po raz pierwszy zobaczyły pracownię. Koniecznie musisz to zobaczyć!

Może Cię zainteresować

zamknij