×

Andrzej Duda skomentował zdjęcie Kożuchowskiej. „Nie polubię tego zdjęcia. Nigdy”

Prezydent Andrzej Duda jest bardzo aktywny w social media, które obecnie są pełne wpisów na temat pożaru katedry Notre Dame. Zdjęcie płonącej świątyni wrzuciła także Małgorzata Kożuchowska. Prezydent skomentował wpis aktorki.

Prezydent Andrzej Duda na Instagramie

Andrzej Duda stara się utrzymywać kontakt z Polakami przez portale społecznościowe. Jego działalność nie ogranicza się tak, jak w przypadku większości polityków, do Twittera i Facebooka. Prezydent bardzo często korzysta także z Instagrama. Ostatnio postanowił użyć go, by wyrazić swoje ubolewanie nad pożarem katedry Notre Dame.

Poruszona Kożuchowska

Pożar katedry Notre Dame poruszył wiele osób, dlatego profile w social media zostały zalane rozdzierającymi zdjęciami. Jednym z nich podzieliła się Małgorzata Kożuchowska. Aktorka wrzuciła fotografię płonącej iglicy świątyni, na moment przed jej zawaleniem. Zdjęcie opatrzyła szczerym opisem:

Nie mogę powstrzymać łez. Szok. Żal. Niedowierzanie

Odpowiedź Głowy Państwa

Oczywiście pod postem aktorki pojawiło się wiele komentarzy, ale jeden z nich przyciągną szczególną uwagę. Do zdjęcia na profilu Kożuchowskiej postanowił odnieść się także nie kto inny, jak prezydent Andrzej Duda:

Szanowna Pani Małgorzato, nie polubię tego zdjęcia. Nigdy. Łączę się z Panią serdecznie w żalu. Straszne to jest…

Spodziewaliście się po prezydencie takiej emocjonalnej reakcji?

Może Cię zainteresować