×

6 rzeczy, które większość kobiet pragnie dostać na Walentynki. #2 to strzał w dziesiątkę

Walentynki tuż tuż, a ty dalej bez prezentu dla swojej ukochanej? Czekoladki i kwiaty to podarunek na ostatnią chwilę, a chyba nie chcesz, żeby twoja dziewczyna zrozumiała, że nie jest bliska twemu sercu. Oczywiście nie ma nic złego w czekoladkach i kwiatach, ale sam przyznasz, że taki prezent jest dość oklepany…

W takim razie czego naprawdę pragną kobiety?

Najlepsze są praktyczne prezenty, nie oznacza to jednak, że ukochana powinna zostać obdarowana nową patelnią, czy zestawem nożyków do depilacji nóg. Pewnych rzeczy nie da się kupić, dlatego drodzy panowie – poznajcie listę, o której z pewnością marzy każda żona i matka.

#1 Potrzeba snu

Każda z nas potrzebuje odpowiedniej dawki spokojnego, nieprzerwanego, wolnego od dzieci, wspaniałego snu. W ten wyjątkowy dzień pozwól swojej kobiecie pospać.

Nie włączaj światła, nie hałasuj. Wstań wcześniej, zrób śniadanie, wyszykuj dzieci do szkoły i pozwól żonie na dłuższy odpoczynek.

#2 Zadzwoń po nianie

W ten wyjątkowy dzień weź swoją ukochaną do restauracji. Zadzwoń do opiekunki, która zajmie się waszymi pociechami, zrób rezerwację w ulubionej knajpce i powiedz swojej kobiecie, aby ubrała się w szykowną sukienkę.

Wieczór spędzony we dwoje na pewno będzie wyjątkowy.

#3 Umyj jej samochód

pixabay.com

pixabay.com

Każda kobieta chce jeździć eleganckim i czystym autem, ale wiadomo, że nie wszyscy mają czas podjechać na myjnie.

Dodatkowo wewnątrz samochód również może być brudny (pewnie wasze maleństwo podczas ostatniej przejażdżki wylało sok), dlatego zrób swojej ukochanej przyjemność i posprzątaj jej pojazd.

#4 Wyłącz swój telefon

Pixabay

Pixabay

Jeśli jesteś pracoholikiem, pewnie często sprawdzasz swoją pocztę i rejestr połączeń. Wyjście na kolację nie będzie romantyczne, jeśli cały czas będziesz spoglądał na telefon i oddzwaniał do kolegów z pracy.

Zostaw smartfona w domu, nie sprawdzaj Facebooka, nie czytaj wiadomości. Bądź tu i teraz i porozmawiaj ze swoją ukochaną.

#5 Pójdź z nią na zakupy

Sam na pewno nie trafisz w gust swojej wybranki, dlatego pozwól jej zadecydować o tym, co chciałaby kupić.

Weź ją do jej ulubionego sklepu lub eleganckiego butiku. Niech zdecyduje się na drogą parę szpilek, której sama by nigdy nie kupiła.

#6 Romantyczny wieczór

pixabay.com

pixabay.com

Jeśli każda restauracja ma już komplet rezerwacji, nie rezygnuj z wizji romantycznego wieczoru.

Poproś kogoś z rodziny lub znajomych, aby wzięli wasze pociechy do siebie. Przygotuj pyszne potrawy, kup drogie wino, posprzątaj w domu i zapal świecie.

*Zdjęcia mają charakter poglądowy
Fotografie: Pixabay, Unsplash

Może Cię zainteresować