×

William dostał od Księżnej Diany szalony prezent na 13. urodziny. Zapamięta go do końca życia

Dostaliście kiedyś szalony prezent z okazji urodzin? Jeśli macie zwariowanych znajomych, to na pewno tak. A być może to nawet rodzice podarowali Wam taką niespodziankę. Myślcie, że nie mogą? A mogą! Ba! Właśnie taki prezent ofiarowała księżna Diana księciu Williamowi, gdy ten kończył 13 lat!

23 lata wcześniej…

Książę William kilka dni temu obchodził swoje 36. urodziny. Jesteśmy pewni, że w tym wyjątkowym dniu otrzymał od swoich bliskich wiele wspaniałych prezentów. Wydaje nam się, że jednak nic nie było równie zaskakujące, jak podarunek od jego zmarłej mamy, gdy kończył 13 lat.

Post udostępniony przez @rkrann

Olbrzymi….tort/h2>

Były szef kuchni księżnej Diny, Darren McGrady, udzielił jakiś czas temu wywiadu magazynowi HELLO! W czasie krótkiej rozmowy podzielił się z czytelnikami zabawną anegdotą.

Rano jak zwykle przyszedłem do pracy. Otworzyłem lodówkę i stanąłem twarzą w twarz z największą parą cycków, jakie kiedykolwiek widziałem w życiu. Był to tort z piersiami na trzynaste urodziny Williama

To jeszcze nie wszystko

To jednak nie wszystkie przyjemności, jakie księżna zaplanowała dla swojego syna na ten wyjątkowy dzień. Na przyjęcie urodzinowe Diana zaprosiła kilka supermodelek, m.in. Claudię Schiffer, Christy Turlington oraz Naomi Campbell.

Może Cię zainteresować

zamknij