×

Policja poszukuje groźniej oszustki. Jest ścigana ośmioma listami gończymi!

Poszukiwana Renata Łuszczykiewicz. Kobieta jest poszukiwana ośmioma listami gończymi, także za granicą. Kim jest i co zrobiła?

Poszukiwana Renata Łuszczykiewicz

Wydział Kryminalny Komendy Miejskiej Policji w Kielcach poszukuje Renaty Łuszczykiewicz. Jak twierdzi policja, to niezwykle groźna oszustka poszukiwana w całej Polsce. 8 listów gończych wydano za kobietą a także wysłano za nią 65 zarządzeń o ustalenie miejsca pobytu. Jednak Łuszczykiewicz wciąż wymyka się polskiemu wymiarowi sprawiedliwości.

38-letnia Łuszczykiewicz podejrzewa się o dokonanie wielu oszustw internetowych na terenie całego kraju. Policja uważa, że kobieta mogła uciec za granicę

Kobieta urodziła się 28 czerwca 1981 roku w Staszowie. Ostatni znany adres zamieszkania poszukiwanej to Chmielnik, Plac Targowy 31. Policja opublikowała wizerunek 38-latki.

W przypadku posiadania informacji, pomocnych do ustalenia miejsca pobytu poszukiwanej prosimy o kontakt z Wydziałem Kryminalnym KMP w Kielcach pod numerem telefonu 47-802-3425 lub numerem alarmowym 112. Gwarantujemy anonimowość! – prosi świętokrzyska policja.

Źródła: www.planeta.pl, wiadomosci.radiozet.pl, www.swietokrzyska.policja.gov.pl

Może Cię zainteresować

zamknij