×

Piękna 25-latka poszukiwana listem gończym. Robiła okrutne rzeczy

25-latka poszukiwana listem gończym. To dyrekcja przedszkola, do którego uczęszczała córeczka 25-latki, zaalarmowała policję — podejrzewano, że młoda kobieta znęca się nad 4-letnią Nikolą. Sandra Szlezingier nadal pozostaje nieuchwytna.

Nikola trafiła do szpitala z licznymi obrażeniami

Kilka dni temu 4-letnia Nikola z Marek trafiła do szpitala z licznymi obrażeniami. To przedszkole, do którego uczęszczała dziewczynka, powiadomiło policję. Opiekunki zauważyły, że dziewczynka ma siniaki w okolicy pleców i pośladków. Gdy kobiety poprosiły 25-letnią matkę o wyjaśnienia, usłyszały, że dziewczynka dostaje klapsy, gdy jest niegrzeczna.

Prosto z przedszkola Nikolę zabrano do szpitala. Jak się okazało, 25-latka ma także drugą córeczkę – miesięczną Amelkę. Dziewczynkę również zabrano do szpitala na badania. Z kolei 25-latka trafiła do policyjnej celi. Ale nie na długo…

25-latka poszukiwana listem gończym

Sandra Szlezingier usłyszała zarzuty. Prokurator oskarżył ją o fizyczne i psychiczne znęcanie się nad córką. Kobieta otrzymała zakaz zbliżania się do Nikoli na odległość mniejszą niż 50 m. Zastosowano wobec niej dozór policyjny. Sęk w tym, że tuż po opuszczeniu aresztu 25-latka zniknęła. Teraz Sandra Szlezingier jest ścigana na podstawie listu gończego wydanego przez Prokuraturę Rejonową w Wołominie. Kobiecie grozi nawet od 6 miesięcy do 8 lat więzienia.

Dotychczasowe poszukiwania Sandry Szlezingier nie przynosiły rezultatu, dlatego wydaliśmy za nią list gończy. Podejmujemy też działania zmierzające do pozbawienia jej władzy rodzicielskiej

– tłumaczy prok. Remigiusz Krynke, z Prokuratury Okręgowej Warszawa Praga w rozmowie z „Faktem”.

Sandra Szlezingier ma 165 cm wzrostu, szczupłą budowę ciała, długie włosy i piwne oczy.

Sąsiedzi 25-latki w rozmowie z „Faktem” opisali ją jako imprezowiczkę, która nie pracowała i nie zajmowała się należycie dziećmi.

W jej domu cały czas coś działo. Nie pracowała, nie zajmowała się dzieckiem, tylko ciągle bywała na imprezach, również podczas ciąży. Imprezy też często odbywały się w domu. Słychać je było na pół bloku, a jej córka Nikola znajdowała się w tym czasie w mieszkaniu

– opowiada jedna z sąsiadek.

Każdy, kto posiada informacje na temat aktualnego miejsca pobytu 25-letniej Sandry, może to zgłosić pod numerem alarmowym 112, bądź też kontaktując się z komisariatem policji w Markach. Numer telefonu: 47 72 47 761, adres e-mail: komendant.kp-marki@ksp.policja.gov.pl.

Fotografie: Wikimedia (miniatura wpisu),

Może Cię zainteresować

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
zamknij