×

List gończy za 31-letnią Anitą. Kobiecie grozi do 8 lat pozbawienia wolności!

Na zdjęciu widzimy młodą, ładną i sympatycznie wyglądającą kobietę. Ale pozory mogą mylić. Wystawiono list gończy za 31-letnią Anitą. Kobieta miała się dopuścić poważnego przestępstwa.

List gończy za 31-letnią Anitą

„Piękna Anita” – tak nazwali ją internauci. Bo na zdjęciu, udostępnionym przez policję, widzimy atrakcyjną, młodą i uśmiechniętą kobietę. Tymczasem Anita Szudrawska z Łomży jest poszukiwana przez tamtejszą Komendę Miejską Policji. Kobieta jest podejrzana o sutenerstwo i udział w zorganizowanej grupie przestępczej.

Za Anitą Szudrawską wystawiono list gończy „na podstawie: Art. 204 § 2: Czerpanie korzyści majątkowej z uprawiania prostytucji przez inną osobę (sutenerstwo)” oraz „Art. 258 § 1 Branie udziału w zorganizowanej grupie albo związku mających na celu popełnienie przestępstwa lub przestępstwa skarbowego”.

List gończy za 31-letnią Anitą
KMP Łomża

31-letnia kobieta pozostaje nieuchwytna od wielu miesięcy. Policja zamieściła w sieci jej wizerunek i dane 2 września 2021 r. Do tej pory nie ma przełomu w poszukiwaniach.

Potrzebna pomoc w poszukiwaniach

Sprawą Anity Szudrawskiej zajmują się funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego w Łomży. Policja apeluje o pomoc w poszukiwaniach. Osoby, które mogą pomoc w zlokalizowaniu kobiety, mogą się skontaktować telefonicznie z KMP Łomża Wydział Kryminalny: 48 85 670 23 05 lub mailowo: dyzurny.kwp@bk.policja.gov.pl.

31-latce grozi nawet 8 lat więzienia.

Fotografie: KMP Łomża (miniatura wpisu),

Może Cię zainteresować

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
zamknij