×

Poszedł za 8-latką do toalety. Gdy go nakryto, zmywał z siebie krew majtkami dziewczynki

Nie mieści się w głowie, że dorosły człowiek jest w stanie wyrządzić niewinnemu i bezbronnemu dziecku taką krzywdę. Ta wstrząsająca historia miała miejsce jeszcze w zeszłym roku, a dokładniej 22 września w Pretorii. Dla dobra niepełnoletniej dziewczynki jej dane osobowe zostały utajnione.

To był z pozoru zwykły dzień

Mama wraz z córką i opiekunką wybrały się do restauracji na obiad. Wtedy jeszcze żadna z nich nie przypuszczała, że ten dzień odciśnie na nich piętno do końca życia… 8-latka bawiła się w kąciku przeznaczonym dla dzieci, w czasie gdy jej mama siedziała przy stoliku. Po upływie kilkunastu minut mama poszła sprawdzić, co dzieje się z córką – nie widziała jej z miejsca, w którym siedziała.

„Muszę iść do toalety”

Jednak w kąciku zabaw nie zastała 8-latki, tylko jej opiekunkę. Powiedziała, że dziewczynka chwilę temu poszła do toalety. Mama nie omieszkała tego sprawdzić. Skierowała swoje kroki to wc. W środku znajdowały się trzy kabiny. Jedna z nich okazała się być nieczynna. Ta oddalona najbardziej, miała natomiast uchylone drzwi i była pusta. Została środkowa kabina. Była zajęta…

Wołałam córeczkę po imieniu, ale nie odpowiadała. Szybko wróciłam do kącika zabaw i ponownie zapytałam nianię, gdzie poszło moje dziecko. Znów padła ta sama odpowiedź. Cofnęłam się do toalety. Wtedy usłyszałam wołanie córki.

„Mamusiu pomóż mi”

Bez wahania nacisnęłam klamkę drzwi prowadzących do środkowej toalety. Jednak drzwi się nie otworzyły. Jakiś męski głos krzyknął: „Przeszkadzasz mi!”. Po chwili siłowania, dostałam się do środka

Co takiego wydarzyło się w toalecie w restauracji?

Według zeznań mamy 8-latki, gdy weszła do kabiny, zastała w niej nagiego mężczyznę. Był nim Nicholas Ninow. Ten niemal natychmiast wybiegł i wbiegł do męskiej kabiny. Kobieta zabrała córkę na salę i posadziła przy obcej kobiecie. Gdy wróciła do toalety, Nicholas wycierał zakrwawione genitalia majtkami jej dziecka. Dla matki stało się jasne, że jej córeczka została właśnie wykorzystana.

Sprawca nie usłyszał jeszcze wyroku

W tej dramatycznej sprawie cały czas toczy się proces. Wydaje się, ze zeznania matki dziewczynki są wystarczająco obciążające.

Funkcjonariusze prowadzący śledztwo powiedzieli, że w chwili ataku Nicholasa Ninow był pod wpływem metaamfetaminy. Na chwilę obecną przebywa w areszcie i czeka na rozprawę sądzącą. Odpowie za wykorzystanie małoletniej.

Pytamy, dokąd ten świat zmierza?

Żaden rodzic nie powinien zobaczyć tego, co zobaczyła matka 8-latki. Żadne dziecko nie powinno doświadczyć tego, czego doświadczyła ta dziewczynka. Okazuje się, że nawet zatłoczone miejsce publiczne, nie jest bezpiecznym miejscem…

Może Cię zainteresować