×

Poślubiła adoptowanego syna. Łączy ich miłość, dzieli… 41 lat różnicy wieku

65-letnia Mbah Gambreng poślubiła adoptowanego syna. Nietuzinkowe zaślubiny odbyły się w Sumatrze Południowej w Indonezji. Mbah twierdzi, że kiedy poznała Ardiego, nie miała zamiaru zostać jego żoną.

Mówi się, że miłość nie pyta o wiek. Ta para jest tego najlepszym przykładem.

Chciała dać mu nowy dom

Mbah Gambreng ma 65 lat. Kiedy poznała Ardiego, obdarzyła go niezwykłym uczuciem. Na tyle silnym, że zechciała mu pomóc.

Kobieta postanowiła, że da Ardiemu dach nad głową i stworzy dla niego nowy dom. Jak obiecała, tak zrobiła. W zeszłym roku przysposobiła Ardiego.

Zaskakująca odpowiedź

Chłopak dołączył do licznej rodziny i stał się bratem dla trzech córek 65-latki. Ale widać ta relacja nie była dla niego wystarczająca.

Jak twierdzi Mbah, to Ardie poczuł do przybranej matki coś więcej i wyszedł z inicjatywą.

A było to podczas rozmowy o przyszłości. Mbah zapytała Ardiego o jego plany. Chciała wiedzieć, kiedy i z kim ma zamiar się ożenić. Odpowiedź była zaskakująca, bo przybrany syn postanowił oświadczyć się właśnie jej.

Ku mojemu zaskoczeniu powiedział, że chce się ze mną ożenić

– powiedziała lokalnym mediom.

Poślubiła adoptowanego syna

Wygląda na to, że 65-letnia kobieta zbyt długo się nie opierała, ponieważ w rok później ona i 24-letni Ardie, zostali małżeństwem. Mbah poślubiła przybranego syna.

Ta wiadomość stała się przebojem lokalnych mediów. Para chętnie opowiada o swoim uczuciu. Ardie i Mbah wyglądają na szczęśliwych i zakochanych. Nie wiadomo, co na temat tego uczucia twierdzą córki 65-latki, ale prawdopodobnie zaakceptowały tę decyzję, ponieważ ślub odbył się w ich wspólnym domu.

Teraz przybrany brat kobiet, stał się również ich ojczymem.

Para podkreśla, że różnica wieku w niczym nie przeszkadza ich szczęściu. Myli się jednak ten, kto sądzi, że Ardie i Mbah są w tej kwestii rekordzistami.

Na początku tego roku, również w Indonezji, mężczyzna, który miał ok. 100 lat, poślubił pannę o… prawie 80 lat młodszą!

Fotografie: YouTube, Twitter, Facebook

Polecane

Może Cię zainteresować