Kategorie Gwiazdy

8-letnia córka Popka z papierosem w ustach. Ojciec wszystko nagrał i upublicznił

Paweł Ryszard Mikołajuw znany jako Popek lub Król Albanii to jeden z najbardziej kontrowersyjnych artystów w Polsce, co właśnie udowodnił po raz kolejny. Muzyk i zawodnik mieszanych sztuk walki podzielił się w ostatnim czasie w mediach społecznościowych nagraniem, na którym widać jego 8-letnią córkę. Nie byłoby w tym nic złego, gdyby nie pewien szczegół…

Popek już od jakiegoś czasu wyraźnie próbuje ocieplić swój wizerunek

Choć wokalista Gangu Albanii podczas walk, na scenie i często w różnego rodzaju wywiadach, pokazuje, jakim jest twardzielem, okazuje się, że ma też drugą twarz – twarz kochającego ojca. Raper bardzo rzadko udziela informacji na temat swojej drugiej połówki, jednak chętnie dzieli się zdjęciami ze swoim potomstwem. W mediach społecznościowych Popka możemy znaleźć m.in. zdjęcia 8-letniej córki Julii, która bardzo dużo zmieniła w jego życiu. To m.in. dzięki niej Król Albanii postanowił zerwać z nałogami i rozpocząć normalne życie.

Nagranie, które poruszyło fanów

Artysta wielokrotnie dzielił się wspólnymi chwilami z córką na swoim profilu na Instagramie. Nie inaczej były tym razem. Popek udostępnił bowiem krótkie nagranie ze swoją 8-letnią córką w roli głównej. Widzimy na nim śpiącą dziewczynkę z… papierosem w ustach. Po chwili Popek budzi ją ze snu. Co na to 8-latka? Wyraźnie widzimy, że jest w szoku i nie do końca wie, co się wydarzyło – jest zdezorientowana, a jednocześnie zawstydzona.

Ty palisz Julcia? hahaha tatuś cie nabrał kochanie – mówi artysta do zmieszanej córki

Daj buziaka. Kocham cię – dodaje

Krótkie nagranie zostało popisane krótko „Szok po przebudzenieowy”.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Szok po przebudzenieowy

Post udostępniony przez Popek Oficjalnie (@popek_oficjalnie)

Fala hejtu

Mimo że to był tylko żart, na który pozwolił sobie artysta, fanom muzyka wyraźnie nie było do śmiechu o czym świadczyć mogą ich komentarze. Pod krótkim nagraniem pojawiło się sporo wpisów, w których zarzucany jest Popkowi brak odpowiedzialności i rodzicielskiej dojrzałości.

Frajerski numer dzieciaka pod publikę wykorzystujesz kapciu

To patologia!

Jestem w szoku ze matka pozwala na takie rzeczy i do tego wstawianie tego do internetu… Słabe.. Bardzo słabe… To nie dystans. To niedojrzałe. Spójrzcie w PESEL bo wiek też zobowiązuje… Spadam stąd bo to już jest patologia

Popek weź to usuń bo się dziewczyna zawstydziła naprawdę to jest moim zdaniem straszne – czytamy w komentarzach

Niektórzy nie mają nic przeciwko zachowaniu artysty

Wśród licznych, negatywnych komentarzy można doszukać się też wpisów internautów, którzy nie widzą w zachowaniu Popka nic złego, a wręcz przeciwnie. Uważają, że jest całkiem zabawny i przede wszystkim nieszkodliwy dla innych, a tym bardziej swojego dziecka. Ich zdaniem dystans i poczucie humoru są bardzo ważne – także w kwestii wychowywania dzieci – dlatego gratulują muzykowi takiego, a nie innego podejścia do ojcostwa.

A Ty co myślisz o nagraniu, które opublikował w mediach społecznościowych muzyk?  Przesadził? Czy może jednak wszystko zostało zrobione ze smakiem i w granicach rozsądku?