×

Nowotwór złośliwy oczu zmienił go nie do poznania. Nie przypomina chłopaka sprzed choroby

Zdrada, wyjazd jednej z osób lub śmiertelnie niebezpieczna choroba – to sytuacje, przez które rozpadł się już niejeden solidny związek dwojga ludzi. Oczywiście, są też tacy, którzy są ze sobą na dobre i na złe. Na szczególną uwagę zasługuje w tym przypadku para z Tajlandii.

Życie tej dwójki zmieniło się diametralnie, kiedy wybranek jej serca zachorował na nowotwór złośliwy oczu

Pomimo straszliwej diagnozy, 21-letnia dziewczyna Pooh Chokchai Kaewa postanowiła, że będzie z nim bez względu na okoliczności.

Choroba Pooha była już na tyle zaawansowana, że lekarze nie byli w stanie przywrócić go do zdrowia. Tylko prawdziwy cud mógł pomóc chłopakowi

Choć Pooh zdawał sobie sprawę, że jego życie wisi na włosku, postanowił się nie poddawać. Wiedział, że ma dla kogo żyć. Ponad wszystko kochał swoją dziewczynę, Atittayi Chumkeaw, która była z nim na dobre i na złe.

Niestety, stan zdrowia Pooh pogarszał się z dnia na dzień. W niczym już nie przypominał chłopca, którego Atuttaya spotkała po raz pierwszy

 

Uczucie, którym go darzyła pozostało jednak niezmienne, czego dowodem było opublikowane przez dziewczynę zdjęcie w trzecią rocznicę ich związku.

Trzecia rocznica, kocham tak samo – czytamy pod wzruszającym zdjęciem.

Wpis dziewczyny chwycił za serca tysięcy ludzi, a o losie pary usłyszał dosłownie cały świat.

Wierzę, że Twoja miłość, to cudowna droga do tego, aby Niebo i Ziemia dokonały cudów – czytamy w komentarzach.

Wygracie tę walkę. Nie poddawajcie się – piszę kolejna osoba.

Rak, z którym przyszło się zmierzyć Poohowi jest całkowicie uleczalny we wcześniejszych stadiach rozwoju. W przypadku chłopca było już zdecydowanie za późno

Kiedy trafił do szpitala, natychmiast został poddany podwójnej chemioterapii, jednak nawet ta dawka, nie powstrzymała choroby przed dalszym rozprzestrzenianiem się po jego twarzy. Lekarze nie byli w stanie zrobić nic więcej. Czy dla chłopca jest jeszcze jakakolwiek szansa?

Może Cię zainteresować