×

Ślubne zdjęcia tej pary są wyjątkowe. By to zrozumieć, wystarczy przyjrzeć im się dokładniej

26-letni Chris Ford spełnił swoje marzenie i poślubił 22-letnią Nicole Wismer. Nie byłoby w tym pewnie nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że do końca życia mężczyzny zostało zaledwie kilka tygodni. Niestety, nowotwór, z którym przyszło mu się zmierzyć, okazał się być silniejszy od niego.

Wstępnie para miała zawrzeć związek małżeński w październiku. Lekarze nie ukrywali jednak, że termin ten może być zbyt odległy dla Chrisa, który prawdopodobnie nie doczekałby ślubu

Facebook/Nicole Ford

26-latek już od prawie roku zmagał się z rakiem. Tuż po narodzinach syna, Tristana, zdiagnozowano u mężczyzny płaskonabłonkowego raka jamy ustnej i gardła. Początkowo specjaliści dawali mu 80% szans na zwalczenie choroby.

W trakcie leczenia guzy wciąż rosły. Pojawiły się również na płucach i innych narządach. To wtedy zaczęliśmy spodziewać się najgorszego – wspomina Amy Ford, matka Chrisa.

Ogromne koszty leczenia doprowadziły do tego, że kochająca się para została bez pieniędzy na zorganizowanie wesela. Organizacja non-profit, Nashville Chive, postanowiła pomóc parze przy przygotowaniu wymarzonej uroczystości.

Ludzie, o których nigdy nie słyszeliśmy, skontaktowali się z nami… Na weselu miał być dj, fotograf, kamerzysta, kelnerki, kwiaty, ciasta i co tylko chcieliśmy. Facet, który do mnie zadzwonił, zapytał, czego jeszcze potrzebujemy – wspomina wzruszona Amy.

W końcu doszło do ślubu. I choć Chris nie był już w stanie stać przez dłuższy czas o własnych siłach i musiał korzystać z maski tlenowej, przywitał swoją ukochaną na stojąco. Przez cały ten czas był eskortowany przez ojca, który asekurował chorego 26-latka.

Kiedy tylko panna młoda doszła do ołtarza, na twarzy Chrisa zagościł piękny uśmiech. Niestety, rak był już do tego stopnia zaawansowany, że 26-latek nie był w stanie mówić, dlatego przysięgę musiał złożyć za niego ojciec

Mimo swojego stanu zdrowia, Chris zatańczył z Nicole. To dowód prawdziwej i bezgranicznej miłości, której nic nie jest w stanie powstrzymać.

Może Cię zainteresować

zamknij